Олімпійська чемпіонка Ольга Харлан зізналася, чому насправді розлучилася

Спортсменка Ольга Харлан у програмі «Зірковий шлях», яка виходить на телеканалі «Україна», розповіла, чому розпався її шлюб.

Ольга Харлан свого часу зустрічалася 4 роки з кік-боксером, доки не дізналася, що вона у нього не одна. Не впасти в депресію Харлан тоді допоміг її колега, фехтувальник Дмитро Бойко, за якого вона після чотирьох років стосунків вийшла заміж.

«Я його дуже любила, як і він мене. Була мені рідною людиною. З Дмитром зустрічалися 4 роки перед тим, як він мені зробив пропозицію. Я вже так цього чекала, тому що ми ж вже багато років разом, вже логічний кінець усьому цьому має бути таким», – розповіла Харлан.

Ольга Харлан
Ольга Харлан

Утім, проживши 2 роки у шлюбі, чоловік вирішив покинути все і поїхати на роботу до США, а Оля залишати Україну не хотіла.

«Коли ми не бачилися 7 місяців, я зрозуміла, що, швидше за все, це чужа людина мені вже. Він приїхав потім на тиждень і знову поїхав, - розповідає спортсменка і додає, що коли на її день народження чоловік знову не був поруч, вона вирішила розлучитися, - це було, по-моєму, після мого дня народження, я сказала, що давай, напевно, не будемо поки що спілкуватися».

Оля зізналася, що після розлучення із Дмитром вона майже одразу закрутила роман із колегою та давнім знайомим, італійським фехтувальником Луїджі Самеле.

Ольга Харлан і Луїджі Самеле
Ольга Харлан і Луїджі Самеле

«Це було вже через пару місяців, коли я розлучилася, після розмови з чоловіком. Я подумала – чому б ні, він добрий хлопець, давай поспілкуємось. І я зробила перший крок уперед. Ми переписувалися, але тільки в такій дружній формі. Потім частіше ми почали спілкуватися. Я його ще лякала спочатку, тому що я активізувалась дуже швидко. Я не маю такого – зараз не хочу стосунків, а хочу побути сама. Ні. Мені подобається людина – все. Він думав, що таким чином виходжу зі свого шлюбу. Хоча у мене було все щиро», – поділилася Ольга Харлан.

Фото: Інстаграм