Олена Кравець про шлюб: «Наші стосунки з чоловіком вже ніколи не будуть такими, як на початку»

Олена Кравець розповіла про стосунки з чоловіком Сергієм: «Кожен з нас знаходиться в індивідуальній терапії»

13 листопада на телеканалі 1+1 відбудеться марафон гумористичних шоу: на глядачів очікують одразу дві прем’єри «Вечірнього Кварталу» та «Жіночого Кварталу». Акторка студії «Квартал 95» Олена Кравець завітала у гості до інфотеймент-шоу «Твій день» та розповіла про майбутню прем’єру, а також про секрети стосунків з чоловіком та дітьми.

Олена Кравець – багатодітна мама та зірка, яка має постійну зайнятість. Говорить, що раніше намагалась встигати все, проте це призвело до внутрішнього вигорання. 

Олена Кравець
Олена Кравець

«Я вирішила для себе цю проблему, балансуючи події. Наприклад, якщо активно йдуть зйомки, робота, я розумію, що мене буде трохи менше у сім’ї. Потім, коли усе закінчується, розумію, що є час на певний відпочинок – я занурююсь у дітей, у себе, у роботу над собою, у свій стан. Це такий мій внутрішній баланс, тому що встигнути все - це для мене вигоріти. Я вже так спробувала декілька разів і знаю, до чого це призводить. Тому більше з цим не жартую,» - розповіла акторка.

Елена Кравец
Елена Кравец

Окрім того, Олена Кравець поділилась секретами сімейного життя та розповіла, що у них з чоловіком були кризові періоди у стосунках, які їм допомогли вирішити спеціалісти. Пара у шлюбі вже 19 років.

«У шлюбі є певні періоди, вони як рівні гри. Ти проходиш кожен з них і набуваєш якихось нових навичок… Мені здається, що кожний період трансформує. І наші стосунки вже ніколи не будуть такими, як на початку. І це дуже цікаво. Мені подобається той рівень гри, на якому ми зараз з Сергієм живемо. У нас були певні кризи і прийняття всього в одне одному. 

Мені здається, що зараз ми вийшли на таку рівну дорогу і я розумію, що я його таким ще не знаю. І не буду лукавити, кожен з нас знаходиться в індивідуальній терапії. У нас раніше була спільна терапія, були в нашому житті обставини, які привели нас  до спеціалістів. Це дуже нам допомогло. І це певний зріст, який не може не відбиватися на якості наших стосунків у родині. Для мене основний критерій – це легкість», - зазначила Кравець.

Елена Кравец с семьей в вышиванках
Олена Кравець з чоловіком Сергієм, сином Іваном та донькою Катрусею

Щодо виховання дітей акторка зізналась: її методи виховання не змінились, проте зараз вона сама внутрішньо інша, адже першу дитину народила у 26, а двійню – у 39. Олена впевнена, що діти прийшли до них з чоловіком як вчителі і згадала неймовірну історію, як дізналась про вагітність.

«Ми завжди родиною у перші дні Нового року пишемо собі побажання на майбутній рік. І через рік, 31 грудня, ми відкриваємо їх та читаємо. Якось у 2015 році я написала, що хочу дитину. І наприкінці року я відкриваю побажання і розумію, що нічого не збулося. Була дуже засмучена. Але потім у перші дні січня я йду до лікаря, роблю тест і дізнаюсь, що вагітна», - поділилась акторка.

Олена Кравець у студії "Твій день"

Зі старшою донькою Машею, якій вже 18 років, Олена має теплі стосунки, але не вважає себе її подругою. Хоче, щоб її донька відчувала, що має опору. Кравець зізналась, що Маша вже живе окремо. А запорукою теплих стосунків між дітьми та батьками вважає здатність останніх пам’ятати себе у віці дітей.

Фото: прес-служба 1+1, Інстаграм