Олег Скрипка: «Не розумію, чому людям не цікаві мої пісні, а те, п’ю я чай з цукром чи з медом»

Відомий український рок-виконавець Олег Скрипка в ефірі програми «Відверто.LIVE» поскаржився на те, що сьогодні публіку більше цікавить його особисте життя ніж творчість. А ще Скрипка розповів про те, що готовий взяти позику, аби відновити фестиваль «Країна мрій», та чи допустить дружину до режисування кліпів «Воплів Відоплясова».

Олег Скрипка
Олег Скрипка

Ведуча проекту Тетяна Гончарова попросила артиста розповісти більше про своїх дітей, на що Олег Скрипка відповів:

«Давайте краще про пісні поговоримо. Вся країна не знає моїх пісень, зате знає моїх дітей. Наприклад, ми з ВВ випускаємо пісню «Купалочка» разом з Ніною Матвієнко і Божичами. Це пісня, з якою ми 15 років відкривали «Країну мрій».

Я виставляю кліп і збираю всього 2 тисячі переглядів в інстаграм. Потім мамі на день матері дарую букет троянд і ми робимо селфі біля кута будинку, і там 10 тисяч переглядів». 

Артист також додав: «Я не розумію, чому людям не цікаві мої пісні, а цікаво, п’ю я чай з цукром чи з медом».

Олег Скрипка
Олег Скрипка

Проте артист все таки поділився особистим і розповів про те, як дружина допомагала у йому розвитку гурту. «Майже всі обкладинки ВВ зроблені Наталкою. Вона на перших порах писала всі прес-релізи, біографію складала. Ми з Наталкою започаткували «Країну мрій», а потім вона пішла займатися дітьми. Ми дітей підняли трішечки і тепер у неї звільнилися руки».

Нещодавно дружина Олега виступила режисером кліпу «Ми ростем» Воплів Відоплясова та USTYM, і артист припустив, що це, можливо, не остання робота його дружини для гурту.

Олег Скрипка — лідер групи ВВ

Також Олег Скрипка розповів про те, що хоче знову проводити фестиваль «Країна мрій», проте зараз в цей проект потрібно вкладати власні кошти. Артист навіть готовий взяти для цього позику, проте зважаючи на епідемічну ситуацію, це є величезним ризиком.

«На День прапору ми зробили невеличку подію, вечір української пісні, нещодавно - вечір українського романсу, на Різдво - вертеп . Це все робила «Країна мрій». І ми готуємо наступний фестиваль, я навіть на сьогоднішній день можу взяти позику. Але з тією ситуацією, що є в країні, з локдаунами, я вирішив цього року і минулого не робити, бо це величезний ризик».

Фото: Інстаграм