Іраклі Макацарія про кохану дівчину Лізу: «Я на тисячу відсотків переконаний, що зустрів ту саму»

В ефірі СТБ та на офіційному Youtube-каналі вийшов другий випуск нового проєкту «Як ти?» з Григорієм Решетником. Цього разу відверто та емоційно про особисте розповів екс-Холостяк, бізнесмен та кінопродюсер Іраклі Макацарія. Про жінку свого життя, кохання з першого погляду та майбутнє весілля – у великому інтерв’ю.

«У моєму особистому житті настав той самий прекрасний та світлий період. Згадував свої давні інтерв’ю, де я казав, що не вірю в кохання з першого погляду. Вважав, що для цього потрібен час. Але, як виявилось, сам собі суперечив, адже закоханість виникла в ту ж секунду, коли я побачив Лізу, – зізнався Іраклі. – Це було 22 серпня 2020 року в Батумі. Ми стояли у черзі на концерт, був великий натовп, як раптом в 10-15 метрах побачив сяюче обличчя.

Я знав про цю дівчину від жінки мого друга. Якось вона показала мені відео, на якому Ліза разом зі своєю мамою співала. І коли я побачив її на власні очі, навіть здалеку, вона мені дуже сподобалась. Але того дня ми з нею так і не поспілкувались – Ліза була на концерті разом зі своєю родиною. Я просто спостерігав за нею, незважаючи на натовп і штовханину».

Іраклі Макацарія та Ліза
Іраклі Макацарія та Ліза

Іраклі також розповів, що довго ненаважувався написати Лізі. А привід для першого побачення знайшовся сам по собі. Дівчина обожнює грузинську чурчхелу. Коли ж Іраклі вирушив на зйомки програми в Кахетію, там скупився та вирішив передати Лізі її улюблені смаколики. Так і сталося особисте знайомство майбутньої пари. Далі спілкування стрімко розвивалося.

Обраниця Іраклі – студентка медичного університету. Чоловік зізнається, що у нього розумна наречена, і він не втомлюється захоплюватися нею.

«Я на всі тисячу відсотків переконаний, що зустрів ту саму дівчину, яка робить мене щасливим, яку мені хочеться дивувати та любити так, як ніхто у світі не може любити», – поділився бізнесмен.

Іраклі Макацарія
Іраклі Макацарія

Різниця у віці закоханих не заважає їхнім почуттям. За словами Іраклі, вона не стала проблемою і для батьків юної красуні: «Родина Лізи – інтелігентні люди, які проявили лише позитивні емоції з перших хвилин нашого спілкування. Звісно, я хвилювався. Але все розвивалося так, як й мало бути».

Стосунки Іраклі та Лізи тривають майже два роки. Проте вже через рік знайомства екс-Холостяк розмірковував над тим, якою має бути майбутня каблучка для його обраниці, та обирав дизайн.

«Я дуже хвилювався перед тим, як показати каблучку Лізі та побачити її реакцію. На щастя, вона їй дуже сподобалась. Про намір зробити пропозицію я спочатку сказав батькам Лізи. Вона ж сама була не в курсі. Більш того, про це не знали ні моя родина, ні друзі. Я лише назвав місце та час, де мають бути мої близькі», – розповів чоловік.

Іраклі Макацарія стоїть на одному коліні перед дівчиною
Іраклі Макацарія наважився на пропозицію руки та серця

Весілля Іраклі Макацарія та Ліза хочуть справити вже цього року. І на ньому буде дуже багато рідних та друзів. Також закохані мріють про дітей.

Ліза, як і Іраклі, активно підтримує Україну, говорить про війну у соцмережах, брала участь у масштабному протесті в Грузії та мріє про найскорішу перемогу нашої країни. 

Іраклі Макацарія та Григорій Решетник
Іраклі Макацарія та Григорій Решетник
Іраклі Макацарія "Як ти?"