Даша Астаф’єва розповіла про загрози з боку російських солдат

З початком війни відома співачка, модель та акторка Даша Астаф’єва стала активною волонтеркою. Дівчина не поїхала з Києва – вона допомагає літнім людям, тваринам та готує для тероборони та українських воїнів. Всі дні Даша проводить на кухні і разом з іншими волонтерами постачає їжу для бійців. Астаф’єва також зазначила, що дуже пишається людьми, з якими їй зараз доводиться кожного дня готувати смачні обіди для наших захисників.

Даша Астаф'єва розповіла цікавий факт - за день вона чистить приблизно 50 кілограмів картоплі!

Під час ефіру у шоу «Львы на джипе» Даша Астаф'єва також зізналась, що почала отримувати загрози з боку рашистських окупантів.

«Мені постійно дзвонять і пишуть російські солдати, які погрожують та кажуть всілякі дурниці. Якщо б не мій імунітет до таких повідомлень, у мене, мабуть, вже поїхав би дах. Але завдяки своїм оголених фоткам і «гарячому контенту»у минулому, я вже звикла до таких погроз. Пишуть «мы знаем, где ты находишься, скоро приедем»… ну щось таке», - сказала співачка, а також добавила, що на противагу цього від наших бійців як подяку за її працю Даша отримала «бронік і каску».

Даша Астаф’єва
Даша Астаф’єва

Також Даша Астаф’єва зізналась, що сама б пішла на фронт, аби допомогти бійцям воювати за Україну:

«Я втрачаю страх перед війною, тому мені знадобиться самій каска і бронежилет. Зараз я жалкую,  що не вмію професійно стріляти, а так би пішла на фронт. Але я гарно в тирі стріляю, а цього не достатньо».

Даша Астаф’єва
Даша Астаф’єва та «Львы на джипе»
Комендантский чос с Дашей Астафьевой / День 42

Фото: Інстаграм