Андрій Данилко вперше розповів про складні стосунки із рідною сестрою

У Андрія Данилко є старша рідна сестра Галина. Проте про неї артист дуже рідко згадує в інтерв’ю. Але нещодавно розповів, що насправді, з самого дитинства у них з сестрою були досить прохолодні стосунки і лише смерть мами їх примирила трохи.

«Я завжди боявся смерті мами . Ти розумієш, що це неминуче. Я просто хотів, щоб в цей момент у мене не було ніяких концертів чи гастролей і я був би недалеко і зміг приїхати. У мене зйомки програми «Маска» і мені повідомляють, що мама померла. Наступного дня був вихідний, тому я зміг поїхати на похорон.

І нас все ж таки помирила (якщо можна так сказати) смерть мами. Коли я приїжджаю до Полтави, я зупиняюся не вдома, а в готелі. У мене там вже є свій номер, майже рідний. І от ми сіли згадати маму, поговорили.

У нас в сім’ї ніколи не було «телячих ніжностей». Стосунки завжди були стримані. Ніколи не розповідали про свої проблеми, принаймні я точно. Якщо мене могли ображати в школі, ніколи не розповідав про це мамі. Ніколи. Щоб не засмучувати її. Та й юність була самостійна. Мама дозволяла самому приймати рішення», - розповідає Андрій Данилко в інтерв’ю «Фактам» на телеканалі ICTV.   

Андрій Данилко
Андрій Данилко дає інтерв'ю
Андрій Данилко з мамою
Маленький Андрій Данилко з мамою
Андрій Данилко з мамою
Маленький Андрій Данилко з мамою
Андрій Данилко з мамою і сестрою
Андрій Данилко з мамою і сестрою