Зірка “Жіночого кварталу” Олександра Машлятіна розповіла про брата, який зараз на фронті

Зірка “Жіночого кварталу” Олександра Машлятіна розповіла, як намагалася потрапити до ТРО, задля кого їхала на лінію фронту та чому вирішила відрізати своє розкішне волосся.
Артистка каже, що одного дня вони з батьками вирішили записатися у ТРО.

“Мої батьки взяли паспорти, і ми з ними пішли подавати документи до ТРО. На жаль, нас не взяли. Я подивилась на ту шалену кількість людей, яка стояла в черзі і пішла по знайомій схемі: я тільки запитати. Підійшла до військового, питаю: “А як і скільки людей ви приймаєте?”. Він каже: «Немає сенсу стояти, чекати, навряд чи ми стільки людей приймемо”, - каже Олександра в інтерв'ю ЖВЛ

Олександра Машлятіна
Олександра Машлятіна

Але старший брат Машлятіної Олексій все ж таки взяв до рук зброю і пішов до ЗСУ. 

“Це дуже важко і страшно, адже вони багато днів були на нулі, без зв'язку. Я збирала гроші для його підрозділу на тепловізори. Одного разу ми вдвох з мамою вирішили поїхати на першу лінію фронту до нього та відвезти тепловізор особисто. Я довго не хотіла брати маму з собою, кажу: «Мама, ну, ти розумієш, там можуть бути обстріли. Якщо що, треба в якусь канаву буде стрибати. Як ти стрибнеш? У тебе хвора спина. Але мама була непохитна”, - каже акторка. 

Олександра Машлятіна із сім'єю
Олександра Машлятіна із мамою приїхала до старшого брата на фронт

Для брата Олександри візит мами з сестрою став неочікуваним. 

“Я дуже сміялась з діалогу Льоши зі своїми побратимами. Це було приблизно так: «Льоша, до тебе мама приїхала», а він: «Мама, блін, у мене тут пацани, я вообще-то воюю», - каже Машлятіна. - “Ми приїхали до  нього десь о 13:00, сфотографувалися і він почав нас виштовхувати. Ми говорили йому: «Не виштовхуй нас, ми ще хочемо побути з тобою, ми до тебе приїхали». Від дуже за нас хвилювався.

Олександра Машлятіна
Олександра Машлятіна

До того ж, Олександра розповіла, що повномасштабна війна відобразилася на її зовнішньому вигляді, саме тому вона вирішила відрізати своє розкішне волосся. 

“Війна отак передається, що тобі хочеться якось ототожнювати свій внутрішній стан, свій вигляд з тим, що відбувається назовні, тому я вирішила зробити коротку зачіску. По-друге, я завжди хотіла спробувати щось нове. А чого ні? Роби з собою, що хочеш. Я самостійна дівчинка і вирішила підстригти себе сама. Це було дуже смішно. Я ножицями підстриглась, а потім вже, коли прийшов час машинки, я два дні не могла стригтися далі, бо все було дуже нерівно. Показала свою зачіску мамі і вона сказала: я теж так хочу, тому я підстригла і її”, - каже акторка.