Женя Кот прокоментував появу Тетяни Денисової у журі російського шоу

Хореограф та танцюрист Женя Кот заявив, що назавжди викреслює зі свого життя свою колегу Тетяну Денисову. Приводом для такого радикального кроку став той факт, що Тетяна Денисова сіла в журі нового сезону танцювального шоу в Росії.

Тетяна Денисова багато років була суддею української версії проекту «Танцюють всі». З часом вона переїхала до Росії і там почала будувати кар’єру, стала суддею шоу «Танцы».

Але весною 2022 року, після п’ятирічної перерви, мала повернутися на українське телебачення в новому проекті. СТБ навіть встиг зняти чимало програм і запустити рекламну кампанію. На початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Денисова була в Києві, бачила все на власні очі. Пізніше вона покинула Україну.

Весь цей час Тетяна ніяк не коментувала війну і не засуджувала країну-агресора, а замість цього повернулася до Москви і продовжила там працювати. 

Женя Кот, Тетяна Денисова, Макс Чмерковський
Женя Кот, Тетяна Денисова, Макс Чмерковський (фото зі сторінки в Інстаграм Жені Кота)

Женя Кот висловив свою думку в Інстаграм:

«Викреслюю цю людину назавжди зі свого життя! Колись я мав до неї величезну повагу, так як вона була моїм викладачем та професіоналом. Ще на початку року ми з Тетяною були суддями крутого проекту на телеканалі СТБ під назвою «Танці. World of dance» і встигли відзняти більшу частину шоу.

Але на превеликий жаль під час зйомок проекту країна-терорист здійснила повномасштабне вторгнення в нашу державу. Тетяна на собі відчула ці пекельні перші дні війни та бомбардування Києва. Тобто, своїми очима все бачила та розуміла!

Вчора дізнався, що попри це все вона поїхала до країни-терориста, до країни-агресора і сіла в журі там в інше шоу. Тим самим вона закриває очні на геноцид та вбивства українців, підтримує війну!

Хочу звернутися і до інших моїх колег які продовжують працювати в мордорі. Забудьте назавжди, що ви колись були українцями, що у вас були тут друзі та рідні. Залишайтесь зрадниками, залишайтесь там в болоті, ніколи не повертайтесь назад, і хай вам кожну ніч сняться загиблі діти України! Назавжди викреслюю цих людей зі свого життя і вам раджу!»

Женя Кот
Женя Кот

СТБ зробив офіційну заяву, що у проекті «Танці World of dance» він вирізав усі сцени з Тетяною Денисовою.

Фото: Інстаграм