Василиса Фролова про дороге життя в ОАЕ, чоловіка та плани на майбутнє

Василиса Фролова про життя в ОАЕ: «Якщо порівнювати з Україною, тут надто круто»

Українська телеведуча Василиса Фролова вже майже рік живе в Дубаї, в Арабських Еміратах. Ще до масштабної військової агресії Росії вона туди виїхала з маленьким сином та чоловіком. В інтерв’ю Слава + Фролова розповіла, як їй жити в одній з найдорожчих країн світу та чого більш за все не вистачає.

«Якщо порівнювати з життям в Україні, тут надто круто. Тут чисто, зручно. Але тут не можна дихати. Влітку була температура +53 (писали, що відчувалось як +60). Я тільки одного разу влітку приїжджала в Німеччину, де зараз перебуває моя мама, і відчула, що значить дихати. Відчула той хлорофіл, що десь поруч ростуть дерева. Я скучила саме за запахом дерев», - каже Василиса. 

Василиса Фролова на пляжі із сином
Василиса Фролова із сином Родіоном в Дубаї

Ведучий припустив, що на місяць для оренди житла в Дубаї потрібно приблизно 3 тисячі доларів. 

«Приблизно десь так. Але хочу зазначити, що я тут живу не одна. Я з чоловіком, який взяв на себе відповідальність. Я не можу зараз рахувати ті гроші, які він заробляє. Нам вдалося зняти за нормальною ціною квартиру. Бо після навали русні вже десь в травні дуже подорожчала нерухомість, десь на 80 відсотків. І 3 тисячі доларів – це замало зараз за оренду квартири. А ще потрібні гроші на продукти», - розповідає Фролова. 

Василиса Фролова
Василиса Фролова у першому українському закладі Yoy ("Йой"), що відкрився в Дубаї

Також Василиса Фролова розповіла і про особисте життя. Її чоловік довгий час в Україні був пов’язаний з телебаченням і працював на декількох каналах. Але зараз він працює в іншій сфері.

«Останні 6 років він пов’язаний саме з Арабськими Еміратами. З 2014 року він вже не працював телевізійним продюсером. Певний час ми працювали з ним на телебаченні паралельно, але на різних каналах і ніколи не перетинались», - каже Вася.

Василиса Фролова
Василиса Фролова

Василиса Фролова розповіла і про свої майбутні плани. У найближчому майбутньому вона не збирається повертатись на телебачення. Замість цього буде керувати великим українським хабом «Йой» – першим в ОАЕ – який нещодавно був відкрито саме в Дубаї.

 «Мені подобається те, де я зараз є. Мені хочеться з цього місця зробити крутий український культурний хаб, щоб про нього знали по всьому світу. У мене стільки ідей! Я хочу зробити тут корнер українських дизайнерів. Поки цього не зроблю, не хочу думати ні про що інше. У мене зараз конкретні великі цілі. До цього я 9 місяців тут сиділа без роботи і страждала. Та ще й з маленькою дитиною. Три місяці через велику спеку неможливо взагалі було вийти на вулицю. Але я не жаліюся», - говорить ведуча. 

Василиса Фролова
Василиса Фролова

Фото: Інстаграм