У Росії відміняють концерти Ані Лорак. Співачка заявляє: «Я нікого не хотіла образити»

Ані Лорак про своє мовчання щодо війни Росії в Україні: «Я музикант, а не політик»  

Українська співачка Ані Лорак останні 9 років живе і працює в Росії. За весь цей час вона жодного разу не засудила війну Росії проти України. Та навіть більше – співачка досі називає війну «конфліктом». Нещодавно у російському місті Краснодар були скасовані концерти Ані Лорак через те, що, буцімто місцева вдала побоюється, що артистка частину з прибутків перераховує на допомогу ЗСУ та має проукраїнську позицію.

Тож Ані Лорак була змушена зробити заяву і знову повторити свої слова, аби їх «не перекручували ЗМІ» – «вона за мир у всьому світі», а також наголосити про те, що вона ніколи не підтримувала фінансово ЗСУ. Натомість пожалілася, що переїхала у 2014 році в Росію через українську владу, яка ставила їй ультиматуми та заважала працювати.

Ані Лорак
Ані Лорак

«Як ви знаєте, я — українська співачка, і я пишаюся своєю спадщиною та культурою. Я ділилася своєю творчістю в Україні протягом довгих років, у тому числі представляла свою країну на «Євробаченні», де посіла друге місце.

Проте, з початку конфлікту між Росією та Україною я опинилася в центрі уваги багатьох пліток без жодних фактів.

2014 року деякі політичні діячі в Україні хотіли використати мене у своїх цілях, з чим я не могла погодитися. В результаті я опинилася в дуже незручній ситуації і зіткнулася з негативними наслідками у своєму житті, про які знає лише моє найближче оточення. Мені надали лише два варіанти: «Або ти граєш у нашу гру, роблячи те, що ми тобі говоримо, або ти не співатимеш у цій країні», - пояснює Ані Лорак в Інстаграм.

Ані Лорак
Ані Лорак

Тож Ані Лорак переїхала жити до Росії, де і продовжила працювати «з Україною в серці». 

Я розумію, що за моє мовчання протягом останнього року мене критикували і усвідомлюю, що це рішення може бути трактовано по-різному. Я ніколи не хотіла нікого образити чи зачепити, і якщо це сталося, я вибачаюсь.

Я хочу чітко заявити, що не підтримую жодних форм насильства, і загибель людей внаслідок конфліктів розбиває мені серце. Тільки ті, хто знає моє минуле, можуть зрозуміти біль від втрати когось на війні.

Я також хочу сказати, що НІКОЛИ не надавала військової допомоги, що бездоказово стверджують деякі ЗМІ та політичні діячі. Тому що я можу допомагати лише в рамках гуманітарної місії, чим я й займалася все життя», - пише артистка.

Ані Лорак
Ані Лорак
Ані Лорак
Заява Ані Лорак в Інстаграм
Ані Лорак
Заява Ані Лорак в Інстаграм