Тренер “Голосу країни” Іван Клименко розповів, кого шукає в свою команду

Нещодавно стало відомо імʼя третього тренера “Голосу країни”. Легендарне тренерське крісло вокального проєкту каналу «1+1 Україна» зайняв музичний продюсер Kalush Orchestra, Alyona Alyona, Skofka, автор суперхіта “Стефанія” та співзасновник лейблу ENKO Іван Клименко. В ексклюзивному інтервʼю для kp.ua він розповів про вихід з зони комфорту заради нового амплуа та кого шукатиме в свою команду.

Іван Клименко зізнався, участь у “Голосі Країни” в якості тренера - для нього новий досвід.

“На “Голосі країни” я буду займатися тим, чим займаюся останні 10 років – допомагати молодим артистам розкривати свій потенціал. Але це новий національний рівень, нові обставини, нові люди, нові умови, в яких це все потрібно робити. З’явитися в кадрі - це для мене виклик, певний вихід із зони комфорту, адже я звик бути людиною за кадром.

Так само виклик для мене - допомагати молодим артистам, зважаючи на умови конкуренції, обставини, часові обмеження. І це дуже цікаво – як я зможу в ці терміни максимально розкрити потенціал артиста та допомогти. Для мене це справжній челендж. Більше того, раніше я слідкував за «Голосом країни», і деяких артистів, із якими співпрацюю зараз, побачив вперше саме там: це KOLA та KOZAK SIROMAHA. Тому з нетерпінням чекаю зустрічі з новими талантами”.

Іван Клименко
Іван Клименко

В свою команду Іван Клименко шукатиме оригінальних та самобутніх артистів.

“Якщо ви звернете увагу на артистів, які є на full-managment у лейблі, - alyona alyona, гурт Kalush, KOZAK SIROMAHA – то погодитеся, що це не типові для шоу-бізнесу артисти, за них мало хто б взявся, бо вони дуже специфічні і унікальні. Тому, в першу чергу, шукаю унікальних особистостей. По-друге, оскільки я зараз дуже прискіпливо вивчаю українську культуру та фольклор, для мене важливо, щоб в артистах було якомога більше української самобутності”, - зазначив новий тренер “Голосу країни”.

Іван Клименко
Іван Клименко у студії "Сніданку з 1+1"

Зараз продюсер ENKO не має конкретної мети знайти артиста для свого лейблу, але не виключає, що це можливо. 

“Якщо зустріну гіперталановиту людину, з якою у мене буде певний коннект, відчую, що це наша людина і потрібно все зробити для того, щоб цю людину почули мільйони, ми можемо запросити її стати учасником лейблу. Я не виключаю такої можливості”, - поділився Іван Клименко.

Іван Клименко сидить за столом
Музичний продюсер Іван Клименко

Іван Клименко поділився своїми роздумами щодо конкуренції на проєкті із іншими тренерами.

“Звісно, відчуваю, що боротьба за молодих співаків буде серйозною. Але в цьому і є драйв. В мене є величезний досвід співпраці з молодими артистами. Це те, чому я приділяю увесь свій час. Інші тренери – це виконавці, 80% свого часу вони витрачають на тури, запис власних пісень, зйомки кліпів. 80% свого часу я витрачаю на те, що працюю з молодими артистами. Це насправді моя суперсила – працювати і розкривати потенціал молодих артистів. Тому, думаю, моя компетенція має заохотити молодого виконавця піти в мою команду”.

Нагадаємо, вже відомі імена трьох тренерів. Окрім Івана Клименка, в новому сезоні тренерські крісла займуть одна з найуспішніших співачок України Юлія Саніна та український self-made артист, який за останній рік зробив великий крок вперед у музичній кар’єрі та став зіркою номер 1 в Україні Артем Пивоваров.