Тарас Тополя: «Найстрашніше – коли мертвий побратим поруч, і ти не можеш йому допомогти»

Тарас Тополя, як багато інших знаменитостей, вступив до тероборони та захищає Україну з початку повномасштабної війни. Фронтмен гурту «Антитіла»  розповів про військові будні та про те, як зараз сумує за дітьми і дружиною.

«У перший день повномасштабної війни ми допомогли нашим дружинам виїхати в безпечне місце з Києва. І в той же день зібралися я, Сергій Вусик, Дмитро Жолудь в місці комплектації територіальної оборони на Солом’янці», ― розповів Тарас Тополя Григорію Решетнику на Надії Матвєєвій у рубриці «Неймовірна правда про українців» від «Все буде добре» на СТБ.

Тарас Тополя і солдати
Тарас Тополя на фронті

Спочатку сім’я Тараса поїхала на захід України, а потім вирішили летіти до США, де живе родина Тополі. Діти сумують за татом, намагаються кожні два дні тримати зв’язок.

«Кожен по своєму розчулює, особливо Маруся. Вона швидко дорослішає. Почала говорити. Це сталося без моєї присутності. Вона спілкується зі мною, щось розповідає. Роман і Марко зробили рамки випалювачем по дереву. Я їх попросив на підтримку мого батальйону створити щось патріотичне. І вони це зробили. Я виставив у себе на сторінці, і за 12 годин їхні роботи придбали ― дітки заробили 500 доларів для ЗСУ», ― розповів співак.

За 5 місяців війни були і небезпечні події каже Тополя:

«Ми потрапляли під обстріли, були ситуації, коли дійсно, все на межі. Але найстрашніше психологічно – коли мертвий побратим поруч, і ти не можеш йому допомогти, а мусиш евакуювати тіло та передати в морг. Наше зараз завдання ― допомогти цим сім’ям, дружинам, які залишилися без чоловіків, виховати їхніх дітей, поставити на ноги та дати освіту».

Інтерв'ю з Тарасом Тополею

Фото: соцмережі