Стася Ровінська про життя в Нью-Йорку, депресію і 10 кг зайвої ваги

Акторка та телеведуча Стася Ровінська з початком повномасштабної війни разом з трьома дітьми і чоловіком виїхали до США і оселилися в Нью-Йорку, здобувши статус біженців. В інтерв’ю Олицькій Ровінська розповіла, як змінилося її життя, чому почалась депресія, як вона її лікувала, ким працює та скільки заробляє. А також розповіла, як змінились її стосунки з чоловіком, з яким вже живуть 10 років у шлюбі.

Про догляд за собою і зміни у зовнішності:

«Тут, в США, мінімальний догляд за собою, я нічого не колю, мінімально – це не забувати змити косметику на ніч. Я зараз не у найкращому своєму стані, є зайві кілограми. Але я відчепилася від себе і дала можливість нічого не робити з собою, просто прийти в нормальний стан. Це зараз не мій головний пріоритет. Звісно, мені хочеться гарно виглядати. В дзеркало дивлюся – наче нормально, а потім десь на відео на себе – і ух…

До війни у мене було нарощене волосся. Зараз я його зняла і взагалі хочу відростити свій натуральний колір. І змінитися, але почати зсередини, бо не хочеться, щоб візуально все було ок, а всередині повна жопа».

Про зайві кілограми:

«Після переїзду в Америку набрала десь точно 10 кг. Зараз я важу 70 кг. Це забагато, у мене ніколи не було ще такої. Лише коли була вагітною». 

Стася Ровінська і Анна Олицька
Стася Ровінська і Анна Олицька

Стася Ровінська про депресію:

«Одразу скажу, що я не жаліюся. Досвід, який проживаємо ми тут з досвідом, які проживають українці в Україні, не порівняний. Переїзд в США був дуже складним, болючим. Тому мій стан дав збій. По приїзді ми одразу почали працювати, якось все закрутилося, завертілося… Робота, діти, школа, садочки. Коли ти в русі, то ок, але потім твій організм каже «стоп». Я зловила себе на тому, що їду в автобусі відвозити доньку в садочок і плачу, їду назад і знову плачу. Приходжу додому і замість того, щоб щось зробити – приготувати, прибрати, я читаю новини і плачу. І єдине, що мені хочеться – заснути. Так, щоби відключитися, не бути в цій реальності. 

Це тривало доволі довго – не бачити радості ні в чому. З чоловіком постійно сварилася, вдома жесть, на роботі, в прекрасній компанії в центрі Манхеттену, де мене цінують, люблять і в мене виходить, я просто «забиваю» на роботу, перестаю туди ходити. 

Була апатія, я набрала нормально кілограмів. Завжди, коли я відчуваю дискомфорт, коли в мене панічні атаки, збільшується маса тіла, наче я захищаюся від світу. Я навіть не сказала б, що багато їм, просто неправильно харчуюсь, наїдаюсь на ніч. Тому, пішла до лікаря, який виписав мені ліки. За тиждень мені дійсно стало легше. Десь місяці три я була на таблетках, постійно зменшуючи дозу». 

Стася Ровінська
Стася Ровінська

Стася Ровінська розповіла, як сприймав чоловік її депресивний стан і як змінилися їхні стосунки:

«Чоловік досить прагматичний. Він не сприймає таку річ, як депресія. Каже загальні речі: «Так, нам складно, всім складно, а комусь ще складніше». Але в той момент мені хотілося, щоб мене просто обійняли.

Я в усьому його звинувачувала, що не приділив достатньо уваги, не так подивився. Йому насправді складніше, ніж мені. Він відповідальний за нашу велику родину. Йому все ж таки треба забезпечувати дороге життя в Нью-Йорку. Він все тримає в собі, тому є проблеми зі здоров’ям. Чоловік ображався на мене, думав, що я не ціную все, що він робить. Могли по кілька днів не розмовляти, але до справжніх розмов про розлучення не доходило». 

Стася Ровінська із чоловіком
Стася Ровінська із чоловіком

Про рідних в Україні:

«Дуже хочу побачитись з татом, з бабусею. Більшість моїх родичів з маминої сторони знаходяться зараз в окупації, в Каховці, їм там дуже складно, бо вони не підтримують окупантів».

Про роботу в США: 

«Я викладаю акторську майстерність для українських дітей у двох школах. Ще викладаю акторську майстерність для дорослих. Там всі американці і я викладаю англійською. А також роблю фото і відео для соцмереж для компанії, де працює мій чоловік. Але основний дохід приносить у родину, звісно, мій чоловік». 

Стася Ровінська з дітьми
Стася Ровінська з молодшими дітьми

Стася Ровінська розповіла, скільки потрібно грошей для нормального життя в Нью-Йорку:

«У нас в Києві залишились дві машини, одну ми продали за 26 тисяч доларів. І купили тут таку ж саму (Volkswagen Atlas) за 18 500 тисяч доларів. 

Для нормального життя в Нью-Йорку потрібно мінімум 10 тисяч доларів на місяць. Оренда квартири – 3 тисяч, багато витрачаємо на їжу. Економимо на одязі для дітей, нам майже все віддають друзі. Ми тут майже два роки, нікуди не їздили відпочивати, не нагліємо – не вимагаємо нічого безкоштовного для себе. Залізли в борги. Коли приїхали, у нас було всього дві тисячі доларів. Тому позичали в друзів».

Стася Ровінська
Стася Ровінська з новою машиною, яку придбала вже в США

Читайте також Стася Ровінська розповіла про важкі стосунки з мамою Сніжаною Єгоровою.