Співачка KOLA таємно вийшла заміж за іноземця

Анастасія Прудіус, більше відома під своїм сценічним ім’ям як KOLA, вийшла заміж. Весілля відбулося кілька місяців тому в Празі, але про це співачка тільки зараз повідомила, під час інтерв’ю з Машею Єфросиніною в її YouTube-шоу «Екзамен».  

Обранцем KOLA став ізраїльський бізнесмен на ім’я В’ячеслав. Він на 13 років старший за 31-річну Настю, сам з України, з міста Дніпро, але вже дуже багато років живе і працює в Ізраїлі.

Артистка зі своїм майбутнім чоловіком познайомилася в кінці минулого літа на одному зі своїх благодійних концертів, який саме відбувався з Ізраїлі. Слава був одним з організаторів, тож перша зустріч відбулась за лаштунками. Тоді вони просто поспілкувалися, на якомусь заході станцювали один повільний танець і все. KOLA гадала, що на цьому їх спілкування і закінчиться. Але після того, як співачка поїхала, вони почали підтримувати взаємні стосунки у месенджері.

KOLA
KOLA

Через місяць чоловік запросив Настю до себе в гості. KOLA каже, що довго вагалася, чи варто їхати, адже Слава тоді був для неї чужою людиною, та ще й на так багато років старшою. І тут втрутилася мама Анастасії, яка постійно почала вмовляти, кажучи: «Будеш дурною, якщо не поїдеш». Дівчина нарешті наважилась і коли в аеропорту зустріла Славу, одразу відчула всю його теплоту. Каже, що таких почуттів, як до Слави, ніколи раніше ні до кого не відчувала. 

Так почались їхні стосунки – вони час від часу їздили один до одного в гості, чоловік навіть був на першому сольному концерті KOLA в Києві. А на початку 2023 року чоловік освідчився у коханні і запропонував одружитися. Співачка каже, що перед тим, як погодитись, вона майже п’ять хвилин обговорювала з ним важливі питання: де ми будемо жити? Де будуть навчатися наші діти? Адже Настя, як велика патріотка України, не планувала імігрувати.

KOLA  і Маша Ефросиніна
KOLA і Маша Ефросиніна

Скромне весілля зіграли на початку осені, в Празі. Серед гостей була мама співачки, яка прилетіла з Іспанії, з Бальбоа, концертна директорка Насті та найближча подружка. Зі сторони нареченого був лише його найближчий друг. 

KOLA поки що не показує фотографії нареченого, а якщо і показує якісь відео, то на них завжди обличчя чоловіка закрито. 

KOLA
KOLA

«Я дякую своєму чоловікові за розуміння мене на 100%, за турботу та любов, за віру в мене та довіру, за ніжність та безпеку, яку він мені попри все щоразу дає! Навіть на відстані… а цих відстаней в нашому житті кожен місяць ох як багато, повірте! Тільки ти можеш витерпіти весь цей треш з графіками, який часто в нас відбувається. Я тебе люблю і дякую за те що ти, не живучи в Україні, поїхавши звідси дуже давно в дитинстві, не розмовлявши ніколи українською, намагаєшся це робити та вчити, незважаючи на свій шалений робочій графік, бо знаєш наскільки це цінно для мене!» – прокоментувала Анастасія інтерв’ю в Інстаграмі.

Tags