Позитив розповів про кохану дівчину та ідеальне весілля

Співак і музикант Позитив досить довгий час знаходиться в стосунках, але ніде не розповідає, хто вона – його кохана дівчина. В інтерв’ю Славі Дьоміну артист також зазначив, що зараз про своє особисте життя не на часі розповідати. А про кохану дівчину Позитива і так, за його словами, «всі знають у шоу-бізнесовій тусовці».  

«Я завжди думав, що особисте життя на то і особисте. Я навіть з колишньою дружиною нічого не робив для того, щоб наше особисте життя було публічним. Навіть коли ми робили весілля, всілякі журнали пропонували поставити нас на обкладинку. Я і тоді сказав: «Ні!».

Позитив сидить у лісі
Позитив і Слава Дьомін

Позитив навіть після розлучення з колишньою дружиною, дизайнеркою Ганною Андрійчук, не хотів говорити на цю тему і особисте не обговорював.

«Мені здається, що хайпувати на таких темах не треба. Є більш цікаві теми – це мої пісні, кліпи і творчість, яка тільки народжується», - каже Позитив. 

Позитив
Позитив

На питання ведучого «Яке твоє ідеальне весілля?», Позитив відповів:

«Те, яке сподобається моїй жінці. Це має бути так, щоб, по-перше, сподобалося нашій сім’ї, а по-друге, це буде для неї і про неї, про нас. 

Якщо це буде другий шлюб, то для мене не важливий розпис. І для моєї коханої він не важливий. Якщо штамп у паспорті буде важливий для наших батьків, то ми його зробимо». 

ЗМІ раніше писали, що у Позитива на «Танцях з зірками» розпочався роман з його напарницею, танцівницею Юлією Сахневич.