Павло Зібров розповів, чому його донька так і не вийшла заміж за свого нареченого

Єдина донька Павла Зіброва зараз працює як продюсер свого зіркового татуся. На цій посаді вона змінила свою маму, яка вела справи чоловіка багато років. На то були поважні причини – через війну у Марини Зібрової почались панічні атаки, нервова система дала збій. 

«Діана молодець! У неї сталеві нерви. Вона казала: «Я нікуди не їду, я тут. Чим треба допомогти?», - розповідає артист. 

Павло Зібров із дружиною та донькою
Павло Зібров із дружиною Мариною та донькою Діаною

Тож саме донька переконала тата повернутись до роботи, до написання нових ліричних та веселих пісень. Але не тільки робота стала на заваді сімейному щастю дівчини.

26-річна Діана Зіброва мала стати дружиною співака та бізнесмена Андрія Іщенка, але ці плани зруйнувала повномасштабна війна. 

«Все відкладається, на жаль. Так, можна піти, розписатися, зібрати 5-10 чоловік гостей. Але мені здається, що кожна дівчинка мріє одягти білу сукню, фату, щоб були друзі, подружки. Щоб було свято, був відповідний настрій. Якщо це весілля – то все навкруги має радіти», - роз’яснює Зібров.

Павло Зібров  із донькою
Павло Зібров із донькою Діаною

Тож поки не настане мир в Україні, весілля не буде. До речі, Діана Зіброва і Андрій Іщенко відкладають своє весілля вже два роки – раніше їм на заваді була епідемія коронавіруса.

Фото: Інстаграм