Олександр Данилюк про свою аварію та нову дружину Лілію Літковську: «Вона не дала мені загинути»

У свій день народження колишній секретар РНБО Олександр Данилюк наважився на одкровення та розповів про страшну аварію, в якій ледь не загинув та про нещодавнє весілля з дизайнеркою Лілією Літковською. На розпису Данилюк був в інвалідному візочку через дві зламані ноги, але все одно вважає той день найщасливішим. «Особлива подяка моїх коханій дружині Лілії – ти врятувала мене своїм коханням, ти завжди поруч, ти створила для мене майбутнє», - натхненно написав чоловік.

«Місяць тому моє життя докорінно змінилося. Я отримав серйозні травми, мав дві операції, провів у реанімації 2 тижні… Багато міркував у лікарні – щоправда, більшість під дією ліків і анестезії. Зрозумів, що у ситуації коли шанси вижити близькі нулю, Бог не лишає в живих просто так. Значить, не все ще зробив», - розповідає Данилюк. 

Чоловік на візку, жінка у білій сукні
Весілля Лілії Літковської та Олександра Данилюка

Олександр Данилюк розповів, що аварія сталася, коли той повертався зі штабу у свою частину.

«Зіткнення не давало мені багато шансів вижити. Я тримався у свідомості доки не пересвідчився, що і зброя і документи у безпеці. Мені дуже поталанило, що назустріч їхав мій побратим – він зупинився допомогти і одразу повідомив командуванню. Передав йому все важливе, а далі все полетіло як у кіно – переміщення по лікарням, операції, ліки…»

Олександр Данилюк
Олександр Данилюк

Данилюк дякую за своє життя зараз лікарям та новій дружині Лілії Літковській:

«З того світу мене витягли лікарі і … Ліля. В момент падіння у мене перед очима промайнуло все життя, але образ Лілії був постійно і не змінювався – я зрозумів, що саме вона перенесла мене у своїх долонях з одного життя у друге, і не дала мені загинути.

7 липня ми побралися. Ми запланували весілля ще на початку червня і хотіли провести його у моїй військовій частині. Ті, хто мене добре знають також знають, що я не міняю своїх планів за жодних обставин. А за тижні в реанімації я пересвідчився наскільки багато Ліля значить для мене. Тому весілля відбулося саме 7 липня – правда не в частині, а в Києві. Швидка привезла мене з лікарні до Софії Київської і потім повернула назад у лікарню».

Данилюк одягає каблучку
Весілля Олександр Данилюка та Лілії Літковської

Також Данилюк додав, що наразі не зміг на весілля запросити всіх, кого хотів, але неодмінно це зробить після перемоги України. Наразі через травми Олександр не може повернутися до лав ЗСУ, але запевнив, що буде допомагати в тилу всім, чим може.

Фото: соцмережі