Модель Христина Пономар розповіла, завдяки чому підкорила модний дім Prada

Українську модель Христину Пономар зараз називають світовою сенсацією у світі моди. Дівчина відкривала один з показів Prada на Міланському Тижні моди, що для моделі вважається дуже престижно. Відкриття шоу такого рівня – мрія кожної професійної моделі. Prada, Givenchy, Lanvin, Valentino, Raf Simons, Acne Studios, Saint Laurent – такі надбання на сьогоднішній день 23-річної Христини Пономар.

Христина Пономар і Олексій Суханов
Христина Пономар і Олексій Суханов

В інтерв’ю Олексію Суханову Христина Пономар розповіла, завдяки чому підкорила модний дім Prada:

«Найбільше я подобаюсь Рафу Сіменсу все ж таки, а не Міуччі Прада. Це його заслуга, що я опинилася на показі Prada. Мабуть, тренд підійшов – на коротку зачіску, на те, що там з’явився Раф Сіменс. Коли я потрапила на цей показ, я вже стала більш впевнена в собі, не так боялася людей, краще знала англійську мову і могла з ними спілкуватися, вже більш впевнено ходила, стояла на підборах, краще одягалася. Це сукупність факторів, які склались так, що саме в цей період я це зробила. Навіть якщо б п’ять років тому мене взяли на показ Prada, я не впевнена, що відчувала б себе на своєму місці». 

Христина Пономар на подіумі
Христина Пономар відкриває показ Prada
Христина Пономар
Христина Пономар відкриває показ Prada
Міучча Прада і Раф Сіменс
Міучча Прада і Раф Сіменс

Ведучий запитав, чи сумнівалася дівчина в собі? 

«Я сумнівалася в усьому в світі, крім себе. Я завжди думала, що якось агентства мене не туди відправляють, Міучча не розуміє… Коли я почала працювати моделлю, мій букер сказала одразу, що бачить – я зроблю показ Prada. Я тоді ще не знала, що таке Prada, але погодилась. А потім, коли дізналась, що це за бренд, в голові собі відклала, що так, я його відкрию. Мені було 17 років. Я тоді працювала в Китаї», - розповіла Христина Пономар.

Христина Пономар
Христина Пономар

Читайте також - Алла Костромічова розповідає про свої гонорари моделлю.