Ксенія Мішина розповіла, чому її син так і не порозумівся з рідним батьком: «Нова сім’я колишнього почала качати права»

Українська акторка Ксенія Мішина сама виховує сина Платона. З батьком дитини артистка розійшлась, коли була на 7 місяці вагітності. Весь цей час колишній чоловік не брав участі у вихованні Платона.  Втім, під час повномасштабної війни, він знайшов номер телефону Мішиної і попросив про зустріч. Як виявилось, чоловік захотів  відновити спілкування з 10-річним сином. Акторка  погодилась.

“Хто я така, щоб не дозволити познайомитись з батьком? Дитина сама зробила висновки після проведеного разом часу. Я з Платоном все проговорила, щоб уникнути травм. Але не виключаю, не все зараз вийде пропрацювати і в майбутньому це може дати про себе знати. Я сприймаю це як задачу, яку він повинен вирішити в своєму житті”, - розповіла акторка в ЖВЛ про зустрічі сина з батьком.

Ксенія Мішина із сином на траві лежить
Ксенія Мішина із сином Платоном

Ксенія Мішина зізналась, що батькові не вдалось налагодити стосунки з сином. Це був останній раз, коли акторка давала шанс колишньому чоловікові бути присутнім в житті її та Платона.

“Ми зустрічалися, але я знову помахала ручкою. Людина не змінилася. Скажу так, не закритий гештальт був більше в мене, ніж в сина. Я розуміла, що йому потрібна я, а не дитина. Все це погано впливає на сина, він починав питати: А чому ось так? Крім того, нова сім’я колишнього почала качати якісь права. Я сказала: ні, це не про мене”, - прокоментувала артистка. 

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Ксенія Мішина раніше розповідала, як тато Платона несподівано з'явився під час війни.

Фото: Інстаграм