Христина Соловій про співачок, які на неї вплинули: «Тіни Кароль у цьому списку ніколи не буде»

Христина Соловій розповіла, хто з українських артистів вплинув на неї та хто посприяв її формуванню як співачки. Дівчина пригадала, що саме через мову в 2013-му, коли брала участь в «Голосі країни», не пішла до команди Тіни Кароль – аби не співати російськомовну поп-музику, як тоді робила сама Тіна. А також пояснила, як вона себе бачить в ієрархії української музики.

Христина Соловій
Христина Соловій

«Я продовжую традиції україномовної жіночої поп-музики. Першою була Руся, потім – рання Ірина Білик, Руслана, два крутезні україномовні альбоми записала Ані Лорак з дуже важливими піснями. У цьому списку ніколи не було і не буде Тіни Кароль. На «Голосі країни» я якось сказала, що ніколи не буду співати російську попсу. І зараз мені закидають дуже часто «казала, що не будеш співати попсу, а сама робить попсу». Я не бачу нічого поганого в продовженні цієї традиції розвивати український жіночий поп.

Навіть попри те, що Ані Лорак звалила в рашку і все просто перекреслила, у неї все одно є ці два україномовні альбоми. А у Тіни Кароль я не пам’ятаю жодної україномовної пісні, яка б на мене вплинула. Тобто всі її найпопулярніші релізи – це російськомовні пісні. Саме тому я так і сказала тоді на «Голосі». Я була чесна, щира, юнацько-максималістська», - сказала Христина Соловій в Буремному подкасті на СЛУХ Медіа.

Христина Соловій
Христина Соловій

Дивіться кліп Христини Соловій, у якому знявся Сергій Жадан.