Ігор Ласточкін розповів, чому його дружина з сином не поїхали з Києва під час війни

Відомий комік, зірка Ліги сміху Ігор Ласточкін розповів, чому його дружина Ганна разом із 8-річним сином Радміром з початком повномасштабного військового вторгнення Росії в Україну не поїхала з Києва у більш безпечне місце, на захід України або за кордон.

«Мені б було набагато спокійніше, якщо б вони виїхали з Києва. Я їй пропонував це зробити, щоб вони з сином були в безпеці. Але дружина навідріз відмовилась від цієї поради. Ганна не захотіла розділяти родину, щоб між нами була якась відстань. 

Справа в тому, що моє мирне життя постійно складалося з гастролей і подорожей. А зараз навпаки. Моя родина переживає це не так складно. Вони раніше постійно за мною сумували, цікавились, де я, що я зробив, що я їв? Постійно дзвонили по відеозв’язку. Якщо я день не писав, обурювалися – де ти, чого не пишеш? А зараз, якщо вони поїдуть, то поїдуть на тривалий час. І невідомо, коли повернуться. І не зрозуміло, чи зможу я до них доїхати?», - розповів Ласточкін в інтерв’ю Аліні Доротюк.

Ігор Ласточкін
Ігор Ласточкін із дружиною Ганною
Син Ігоря Ласточкіна
Син Ігоря Ласточкіна Радмір

Ігор Ласточкін зараз активно волонтерить – допомагає на Київщині тим, чиє житло було зруйновано. Разом з колегами-акторами збирає гроші, відбудовує, ремонтує та лагодить будинки, школи, лікарні. А також дає концерти на підтримку ЗСУ. Ласточкін навіть створив благодійний фонд Ліга допомоги.

Ігор Ласточкін на даху
Ігор Ласточкін допомагає відбудовувати зруйновані будівлі
Ігор Ласточкін
Ігор Ласточкін

Фото: Інстаграм