Андрій Хливнюк: «Ворог дуже швидко вчиться. Це не алкаші в шапках-ушанках»

Фронтмен гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк з початком повномасштабного військового вторгнення вступив до лав ЗСУ, тому зараз рідко з’являється в телеефірах і в ютуб-шоу. В інтерв'ю на YouTube-каналі «Пряма червона» Хливнюк розповів про своє відчуття, коли закінчиться війна, про ворога, якого не треба недооцінювати та мобілізацію в Україні.

«Ворог дуже швидко вчиться. Все, що вміємо ми, цього прагне навчитись і ворог. Це не алкаші в шапках-ушанках. Це затяті вороги, які вже закусили уділа. Вони мають людський і матеріально-технічний ресурс. Для когось з них це сафарі, хтось свідомо розуміє, що їх війна неправильна, для когось це «за росію». І наша з вами мета – від них відбитися і знищити. Заставити їх відкотитися назад до себе на болота, щоб вони до нас не лізли», - каже музикант. 

Андрій Хливнюк
Андрій Хливнюк

Андрій Хливнюк не будує рожевих замків і вважає, що війна з Росією не скоро закінчиться.

«Ми тільки на початку війни. Навіть ще антракту не було. І ми в першому ряду. І ми з вами все це побачимо на власні очі. Але я не військовий експерт. Може, війна і завтра закінчиться. Але моя думка – це надовго. Війна. як мінімум, на все наше життя. 
Ми мусимо кожен на своєму рівні, хто як може долучитися до цієї війни, в дуже різний спосіб для того, щоб вона закінчилась. Ми не можемо просто перечекати. Навіть наші партнери з Заходу, які нам допомагають, і думають, що перечекають цю війну, сильно помиляються». 

Андрій Хливнюк
Андрій Хливнюк

Хливнюк також висловив свою думку про мобілізацію в Україні:

«Не треба чекати мобілізації. Наше життя змінилося. Тепер в нас в кожного є своя мирна професія, яку не можна кидати, але ми також мусимо опанувати якусь одну військову, або забезпечення війська. Це важливо. Не треба чекати, куди тебе поставлять – на блокпост, в окоп чи в штаб. Подивись, до чого в тебе лежить серце, що ти вмієш. Подумай, як ти можеш долучитися до цього, маючи певні знання і життєвий досвід, і допомогти. І разом гуртом зробимо справу. Не обов’язково всім бігти зі штиком».