Андрій Данилко: «Я дуже багато заробляв»

Андрій Данилко останні кілька років майже не дає концертів. У численних інтерв’ю артист розповідав, що саме через емоційний і фізичний стан припинив гастрольну діяльність. Сталось виснаження і вигорання. У розмові з Катериною Гордєєвою Данилко розповів, що вже давно сам себе забезпечив і немає гострої потреби взагалі працювати. А на питання, чи потрібні йому зараз гроші, відповів:

«Гроші потрібні. Мені дуже подобається бути забезпеченим. Я завжди хотів бути багатим. Чесно кажу. І не тому, що це якось впливає на мене, що я змінююся і купую повій… Взагалі, у мене такого немає. Я у цьому плані дуже раціональний. Дуже скромно живу. Мені не потрібні палаци. В мене нормальна машина, нормальний телефон».

Катя Гордєєва та Андрій Данилко
Катя Гордєєва та Андрій Данилко

Якби зараз Сердючка зупинила свою концертну діяльність, то Андрій Данилко міг би прожити все життя не працюючи.

«Звісно міг би. Це було давно. Я ще 2003 року так міг зробити. Я не приховую – я дуже багато заробляв. Саме заробляв. Хто був на концертах, ті бачили – я ніколи не халтурив», - каже артист. 

Андрій Данилко
Андрій Данилко

До речі, машину Фредді Мерк'юрі, яку колись Данилко купив собі на аукціоні, зараз продає, аби гроші передати на благодійність.