Альона Вінницька розповіла, куди зникла та чим займалась останні два роки

Співачка Альона Вінницька вперше за два роки з’явилась на телебаченні і розповіла, чим займалася останні два з половиною роки, з початку повномасштабного вторгнення та де зараз її чоловік Сергій Олексєєв. 

Останній пост Альони Вінницької в Інстаграм був датований березнем 2022 року. після цього співачка нічого не публікувала та зникла з публічного простору. В розмові з Валентиною Хамайко та Олександром Поповим у «Ранку. Марафон» співачка повідомила, що весь цей час допомагала нашим військовим. Зокрема, зосередилась на спеціальній програмі психологічної підтримки ветеранів, які повернулися з фронту. 

Альона Вінницька
Альона Вінницька

«Мій фонд, який так і називається Фонд Альони Вінницької, зробив нову програму – «Нова перспектива». Направлена вона на наших ветеранів. У нас психологічний напрямок, ми хочемо взагалі створити новий рух, якого ще немає в Україні та якого немає в цілому світі. Ми хочемо підготувати психологів для ветеранів. Це не військовий психолог. Бо він працює для того, щоб повернути бійця в бій. Наша мета – допомогти ветеранам, які вже повернулися, прилаштуватися до цього світу, цивільного. Бо люди опиняються в складних умовах, не знають, що їм робити», - зазначила Вінницька.

Альона Вінницька з чоловіком
Альона Вінницька з чоловіком Сергієм Олексєєвим

Також співачка розповіла, де зараз її чоловік Сергій Олексєєв і чим займається. 

«Спочатку він був добробатом. Потім почалась тероборона. Майже другий рік чоловік займається медичною допомогою військовим, вивозом поранених. Саме там і народилась ідея, бо як ви розумієте, там він побачив і почув дуже багато людей», - наголосила співачка. 

Альона Вінницька
Альона Вінницька