Топ-3 фільми під ялинку від Олександра Педана

Ведучий Нового каналу Одександр Педан поділився добіркою стрічок для сімейного перегляду у зимові вечори

Перегляд хорошого фільму у сімейному колі у свята – що може бути краще? А найкраще, коли стрічка – не просто найперше, що запропонував пошуковик, а реальна рекомендація. Своїм топом фільмів на зимові вечори поділився ведучий Improv Live Show Олександр Педан.

Олександр Педан із сім'єю сидить під ялинкою
Олександр Педан із сім'єю

«Щасливого Різдва»

Романтична різдвяна стрічка з Емілією Кларк та Генрі Голдінгом у головних ролях. Вона вийшла у 2019 році, тож достатньо «свіжа», порівняно з іншими стрічками, які називають «різдвяною кінокласикою». Я дивився цей фільм вперше минулого року, і він одразу «зайшов», тому і раджу, – каже ведучий Нового каналу.
Історія відбувається напередодні Різдва. Поки у всіх передсвяткова метушня, Кейт (Емілія Кларк) продовжує вплутуватися в халепи. Не дивлячись на свій депресивний стан, вона влаштовується працювати ельфом у магазині різдвяних подарунків. Обставини збігаються так, що вона частенько випадково зустрічає Тома (Генрі Голдінг). У них складається приємне спілкування. Настільки приємне, що не віриться, що це відбувається саме з нею. Чим закінчиться магічна історія?

«Привіт сім’ї!»

Еверест Стоун привозить на Різдво в будинок батьків свою наречену Мередіт. Він, звичайно, очікує теплого та гостинного прийому. Але всю рідню вже налаштувала проти дівчини сестра хлопця – Еммі. Вона познайомилась з нареченою брата раніше інших і твердо вирішила, що Мередіт не може стати частиною їх сім’ї.

В головних ролях стрічки – Сара Джессіка Паркер, Дермот Малруні, Дайан Кітон, Клер Дейнс, Рейчел МакАдамс та інші.

«Пара на свята»

Американська комедія 2020-го року – про поширену модель стосунків, коли дружба переростає у романтичні стосунки. Хлопець Джексон (Люк Брейсі) перебуває у постійній самотності. Йому хочуть допомогти рідні, постійно підшукуючи дівчину, але він, здається, повністю зневірився у тому, що знайде другу половинку. Слоан (Емма Робертс) у схожій ситуації. Свою самотність вона намагається приглушити у нічних клубах. Найгірше те, що і родина «нависає» з питаннями про сім’ю та дітей. Коли ця парочка знайомиться, то вирішує, що на всі різдвяні святкування їхніх родин будуть ходити разом. Їх тісне спілкування з часом переростає у щось більше, а потім приходить розуміння, що вони вже просто не можуть один без одного. Чи все так просто у цій історії?

Олександр Педан
Олександр Педан

Також дивіться 5 фільмів для сімейного просмотру, та підбірку від Сергія Притули.

Фото: прес-служба Нового каналу