Ісландія-mood: відомі моделі Майя Саламон і Себастьян Стемплевський знялись у новому кампейні Born2be

Від бурхливих мегаполісів до спокою: Born2be презентував нову колекцію взуття й одягу Senses

Born2be — польський інтернет-магазин взуття й одягу, що працює в Україні вже чотири роки. Бренд відомий широким асортиментом товарів, вигідними цінами й постійними акціями. Цієї осені бренд презентував колекцію Born2be Senses осінь-зима, кампейн якої відзняли в Ісландії — на острові льоду й незайманої природи.

Прохолодна колористика Ісландії й дещо сюрреалістична природа створюють унікальний ландшафт, що ідеально співзвучний з осінньо-зимовою колекцією Senses від Born2be. За словами її авторів, Senses — це три розділи історії про подорож Ісландією, островом з дещо мрійливою атмосферою, майже як у фільмах американського кінорежисера Веса Андерсона. Senses — це про втечу від бурхливих мегаполісів до спокою, про комфорт бути собою та з собою.

У лінійці Born2be Senses домінують стильні, зручні й мінімалістські образи, на які надихнули світові тенденції. Серед них можна знайти актуальні стьобані жилети й куртки, трикотажні сукні та широкі штани, що нагадують моду сімдесятих років. Також бренд пропонує широкий вибір взуття, зокрема трендові чоботи на шнурівці й грубі ботильйони. А для любителів вільного, міського стилю дизайнери створили спортивне взуття в стилі high-tops, яке цього сезону повернеться з новою силою. Прикметна риса осінньо-зимової колекції — відомий скандинавський new nordic, для якого характерні багатошарова стилізація та приглушені кольори, що дають змогу створювати багатофункційні образи.

Стильні й багатофункційні образи: Born2be презентував нову колекцію взуття й одягу Senses осінь-зима
Стильні й багатофункційні образи

Лицем кампанії Born2be Senses стала всесвітньо відома топ-модель Майя Саламон: її витончена краса вражає та ідеально вписується в атмосферу дикого й чарівного острова Ісландія. Дівчина брала участь у показах для розкішних модних домів й з’являлася на обкладинках L’Officiel, Harper’s Bazaar і Vogue. У парі з Майєю для осінньо-зимової кампанії Born2be Senses знявся Себастьян Стемплевський — модель, що став популярним завдяки своїй участі в кампанії для елітного бренду J. W. Anderson.

BORN2BE Senses Autumn Collection 2021

Born2be Senses — це подорож у світ почуттів і пошук гармонії поруч з природою. Наблизитися до чуттєвої колекції одягу й віднайти свій стиль цієї осені можна на офіційному сайті Born2be в Україні born2be.ua.

У чому зігрітися цієї осені: нова колекція взуття й одягу Senses від Born2be
У чому зігрітися цієї осені: нова колекція взуття й одягу Senses від Born2be
Від бурхливих мегаполісів до спокою: Born2be презентував нову колекцію взуття й одягу Senses
Від бурхливих мегаполісів до спокою: Born2be презентував нову колекцію взуття й одягу Senses
Senses від Born2be
Senses від Born2be

Instagram @born2be.ua
Facebook @born2beua
TikTok @born2be.ua