Джулія Робертс одягнула сукню від українського дизайнера

Голівудська кінозірка Джулі Робертс одягнула сукню від українського бренда OVERTHESEA.

Завдяки своїй стилістці Елізабет Стюарт у акторки в гардеробі тепер є легка літня сукня з України. Засновниця бренду Ксенія Крамаренко опублікувала пост в Інстаграм з цього приводу і написала, що мрії здійснюються.

«Вчора OVERTHESEA мав справді історичний день. Мрії збуваються, а щастя приходить тоді, коли найменше його очікуєш. І ти цінуєш це як ніколи.

Більше чотирьох місяців ранкове читання новин не приносить кожному українцю нічого, крім болю та страху. Вчора наш колектив прокинувся з новиною, яка зігріла душу навіть у такі страшні часи. Нашу сукню одягала Джулія Робертс. Навряд чи ми могли мріяти про таке, і сьогодні ми, як український бренд, хочемо говорити про це на весь світ.

Джулія Робертс
Джулія Робертс

Елізабет Стюарт та Джулія Робертс підтримали не лише наш бренд, а й всю Україну. Ми безмежно щасливі, що можемо спілкуватися зі світом і привертати увагу до нашої країни.
Команда OVERTHESEA та весь народ України щиро дякують вам за вашу допомогу та цю неймовірну підтримку української культури та бізнесу. Ми маємо честь бути у вашому житті. Ви робите нас сильнішими і змушуєте вірити, що немає нічого неможливого. Дякуємо за цей особливий день.

Ми абсолютно впевнені, що чесність, добро та справедливість переможуть. Весь світ на нашому боці. Кожен, хто допомагає, захищає, працює, лікує, навчає, будує, виховує нове покоління, хто інвестує в нашу економіку та ділиться своїм життєвим досвідом – усі ми будуємо наше спільне щасливе майбутнє. Той, якого ми всі заслуговуємо».

Ксенія Крамаренко
Дизайнерка і засновниця бренду OVERTHESEA Ксенія Крамаренко

Особливо зворушливо, що стилістка Елізабет Стюарт обрала для Джулії Робертс сукню Lina, названу на честь бабусі дизайнерки. Це надзвичайно цінно для Ксенії.

Фото: Інстаграм OVERTHESEA

Дивіться, які сукні від українських дизайнерів обирає мама Ілона Маска