Журнал Marie Claire Ukraine уперше під час війни вийшов друком

Життя переможе: перший після початку повномасштабної війни друкований номер Marie Claire Ukraine

Осінній номер став першим випуском, який вийшов після початку повномасштабного вторгнення росії на територію України. Тому теми, що розкриваються в номері, демонструють, як змінилися права жінок під час війни. Редакція поспілкувалась з жінками, котрі стали вимушеними переселенками і повинні були кардинально змінити рід діяльності, аби прогодувати свою сім’ю в чужій країні. Також  редакція дослідила феномен української вишиванки і те, як з традиційного оберегу вона стала геополітичним маніфестом.  

У новому випуску журналу редакція поспілкувалась з японським художником Шо Шибуя, який зображає світові події за допомогою кольорів, і синьо-жовтий став комбінацію, що часто зустрічалась в його роботах після 24 лютого. А художниця Єва ван Кампен створює прикраси з блістерів від пігулок для переривання вагітності. Вона поділилася досвідом, як її прикраси можуть стати символічним протестом проти заборони абортів у США.

Крім того, в осінньому номері Marie Claire Ukraine вийшли інтерв'ю з з українськими дизайнерами, останні новинки і тенденції індустрії краси та історія про те, як спеціалісти косметологічних клінік за останніми технологіями лікують шрами від уламків снарядів на обличчях молодих жінок.

Marie Claire Ukraine
Наші колеги-журналісти з Marie Claire Ukraine випустили осінній номер друком. Вітаємо!