Соломія Вітвіцька змінила машину на електросамокат

Ведуча ТСН на 1+1 Соломія Вітвіцька нещодавно у соцмережах розповіла про те, що, нарешті, наважилась проїхати вулицями Києва на електросамокаті. Перші уроки водіння вона взяла у свого досвідченого колеги, ведучого каналу FreeДом Володимира Рабчуна.

«Мені самій було трохи лячно виїжджати за межі ЖК, де я живу. З Вовою було якось надійніше, бо він вже долав різні відстані і почуває себе на дорогах міста впевнено. Тож, коли він поруч, я теж впевненіше себе почуваю. Сама я поки що не наважуюсь на далекі відстані рушати. Але з досвідом, думаю, у мене все буде супер! «Страшно» і «боятись» це взагалі не про мене», - розповідає Соломія.

Цього літа колеги телеведучої подарували їй білий електросамокат, про який Соломія Вітвіцька давно мріяла, тож час було втілювати мрії у життя. 

Соломія Вітвіцька і Володимир Рабчун
Соломія Вітвіцька і Володимир Рабчун катаються на електросамокатах центром Києва

«Вова дав мені купу класних порад. По-перше, треба знати правила дорожнього руху і поважати всіх учасників руху. По-друге, пішоходи головні і сигналити і казати «перепрошую, дайте проїхати», це не коректно. По-третє, радив запам’ятати, що я керую самокатом, а не він мною», - усміхаючись, каже ведуча.  

А тим, хто хоче їздити на самокаті, але все ще не наважується, Соломія Вітвіцька радить просто одного разу спробувати.

Володимир Рабчун і Соломія Вітвіцька
Володимир Рабчун і Соломія Вітвіцька

«Зараз для цього є купа можливостей. Навіть електросамокат не треба купляти, якщо ви в собі не впевнені, а взяти напрокат. Це дуже зручно. За нестачі палива в Україні, мені здається, багато людей якраз викручувались таким чином. Мені навіть тато казав, що пенсіонери вже переходять на електросамокати. Єдиний мінус – це відсутність велодоріжок. У нашій країні все ще небезпечно їздити по дорогах на самокаті. Але великий плюс - можна об’їжджати величезні затори. Тому буду насолоджуватись їздою на своєму новенькому самокаті!», - говорить Вітвіцька.

Читайте також, який екстремальний вид спорту обрала Соломія у минулому.