Софія Вергара оголилася заради реклами власного бренду кави

51-річна зірка Голлівуду Софія Вергара вирішила зайнятися бізнесом і створила власний бренд кави ¡DIOS MÍO! COFFEE. Оскільки акторка родом з Колумбії, то і кава – колумбійська. Аби привернути більше уваги до свого стартапу, Софія Вергара оголилася для реклами. На фото вона лежить повністю оголеною в зернах кави.

Софія Вергара оголена лежить у каві
Софія Вергара в рекламі власного бренду кави ¡DIOS MÍO! COFFEE

«¡DIOS MÍO! COFFEE походить з моєї любові до колумбійської кави і моїх високих вимог до якості кави. Я виросла в Колумбії і пила колумбійську каву. Ми витратили останні кілька років на створення цих сумішей під керівництвом чудової команди жінок-виробників кави. Жінки становлять 30% колумбійських виробників кави, і для мене велика честь підтримати їхні родини та спадщину через ¡DIOS MÍO! COFFEE. Цей сорт походить із гір Колумбії, де кава — це більше, ніж просто напій, вона є вираженням пристрасті та автентичності, ¡DÍOS MIO! COFFEE нагадує про традиції та смаки країни, водночас прославляючи жінок-виробників кави, що стоять за цим брендом», - розповідає Софія Вергара.

Назва бренду ¡DÍOS MIO! COFFEE перекладається як «Боже мій!» і є поширеним виразом, який використовують латиноамериканці, коли відкривають для себе ідеальний смак і аромат. 

Софія Вергара
Софія Вергара