Секрети сяючої шкіри: як Леся Нікітюк доглядає за обличчям

Леся Нікітюк розповіла про вечірні косметичні ритуали

Зірка Нового каналу Леся Нікітюк завжди захоплює увагу глядача не лише своїми дотепними жартами, а й неперевершеним зовнішнім виглядом. У розважальних проектах телеканалу вона демонструє стильні вбрання, зачіски та макіяж. Постійні зйомки та шалений графік виснажують. Але телеведуча має ритуали відновлення:

– Для мене відкрився новий напрямок знаходження балансу. Зараз я займаюся практиками – медитую двічі на день, – розповідає ведуча шоу «єПитання» на Новому каналі.

Та відновлюватись потрібно не лише внутрішньо, а й зовнішньо. І тут у Лесі Нікітюк теж свої правила. Наприклад, зірка поділилася вечірнім доглядом за шкірою обличчя. Занотовуйте!

Леся Нікітюк
Леся Нікітюк

Крок№1. Гідрофільна олія

– Вона добре змиває макіяж та spf-засоби. Саме олійка може розчинити весь бруд і себум у порах, – розповідає Леся Іванівна. – Наносити гідрофільну олію треба ретельно й обов’язково на суху шкіру обличчя, як перший етап її очищення. 

Крок №2. Вмивання

– Гідрофільну олійку треба змити гелем або пінкою для вмивання, – радить Нікітюк. 

Крок№3. Тонік

– Після вмивання обов’язково протріть обличчя тоніком, – каже телеведуча.

Крок№4. Пептидна сироватка

– Зазвичай я наношу на обличчя саме її. Цей засіб підтримує пружність, тонус і молодість шкіри. А молодість – наше все! – усміхається Леся Нікітюк.

Крок№5. Крем для обличчя

– Як відомо, крем потрібно використовувати і зранку, і ввечері. Зранку я люблю наносити крем з spf, бо сонечко вже виходить. А ось увечері – звичайний нічний, – говорить зірка.

Леся Нікітюк
Леся Нікітюк

Також Леся Нікітюк розповіла, від чого відмовилась у продуктах харчування аби виглядати стрункою.