Ріанна стала новим обличчям культового аромату J`adore від Dior

Американська співачка Ріанна стала новим обличчям культових жіночих парфумів Dior J’adore. Генеральна директорка бренду Dior Веронік Куртуа каже, що цей аромат уособлює сильних та натхненних жінок – саме такою і є Ріанна. «Parfums Christian Dior щиро радий вітати ікону Ріанну, чиї незмірні талант, дивовижна краса та універсальна привабливість відтепер уособлюють світ J’adore», – зазначили в Dior.

Парфуми Dior J’adore вперше з’явилися в 1999 році.

Ріанна J`adore
Ріанна стала новим обличчям культового аромату J`adore від Dior
J`adore від Dior
J`adore від Dior

«Бути новим обличчям J’adore — це і честь, і місія. Це аромат, який я давно знаю і люблю, і який так багато значить для жінок. Я з нетерпінням чекаю можливості почати цю спільну подорож і зробити свій внесок у неї через мій світ, мою історію, моє коріння, а також мою творчість і мою власну жіночність», — каже Ріанна.

Голлівудська кінозірка Шарліз Терон, яка була обличчям парфумів J`adore більш ніж 20 років, залишиться почесним амбасадором та обличчям ювелірних прикрас та доглядової косметики Dior. 

Шарліз Терон Dior J’adore
Шарліз Терон рекламувала Dior J’adore більше 20 років

Ріанна співпрацює з Dior не вперше: два бренди співачки – Fenty Fashion House and Fenty Beauty – під ліцензією LVMH, власника Dior.