Нова система боротьби з гіперпігментацією: що таке MelanoPro і кому підходить

Крок до досконалості шкіри: новий спосіб вирішення проблеми гіперпігментації

За останні роки науковці та дерматологи активно працюють над розробкою нових методів боротьби з проблемами шкіри, зокрема гіперпігментацією. Одним із перспективних напрямків у цій галузі є нова система MelanoPro від Dermalogica, яка обіцяє ефективне й безпечне вирішення даної проблеми. Розглянемо основні аспекти технології та її потенційні переваги для шкіри.

Що це за система?

Melanopro Peel System — це програма пілінгу клінічно доведеної дії, яка забезпечує видимі результати менш ніж за 6 тижнів. Цей трансформуючий 2-фазний комплекс діє максимально ефективно, щоб протистояти факторам, які пошкоджують структуру шкіри. Також зменшується кількість темних плям та ознак гіперпігментації, розглядається текстура шкіри.

Для кого?

Режим лікування для всіх типів шкіри, яка має ознаки гіперпігментації: сонячні плями, шрами від висипань (постакне), мелазма, тьмяна шкіра або її груба текстура.

Що в ній унікального?

Це перша 2-фазова клінічна програма, яка безпечно позбавляє від усіх форм гіперпігментації менш ніж за 6 тижнів.

Melanopro Peel System
Melanopro Peel System

Фази лікування

Melanopro Peel System має 2 фази, а продукт діє до 6 тижнів.
1 фаза: Інтенсивна пілінг-маска (1 день)
• Знаходження в кабінеті косметолога (45 хвилин)
• Самостійне видалення маски вдома (через 4-7 годин)
2 фаза: Відновлюючий зволожуючий крем (4-6 тижнів)
• Нанесення крему: 2-3 рази на день
• На 1-6 день спостерігаємо лущення
• День 7-15 можлива корекція лікування
• 16-18 день стабілізація стану шкіри та отримання результат

MelanoPro
MelanoPro

Пілінг-маска
(інтенсивна маска проти стійкої гіперпігментації)
Ключові інгредієнти:
10% азелаїнова кислота поєднується з саліциловою кислотою та транексамовою кислотою. Також містить ретинол, ніацинамід і освітлюючий пептид: ацетилгексапептид-1.
Механізм дії: маска починає інтенсивну екфоліацію поверхневих клітин, за рахунок чого зменшується інтенсивність гіперпігментації. Завдяки приємній текстурі не висихає і дозволяє інгредієнтам глибоко проникати в шари шкіри.

Активний відновлюючий крем
(інтенсивний крем-пілінг для боротьби з пігментацією)
Ключові інгредієнти:
10% азелаїнова кислота поєднується з саліциловою кислотою, транексамовою кислотою, гліколевою кислотою, молочною кислотою, ретинолом, ніацинамідом, гексилрезорцином і освітлюючим пептидом: ацетилгексапептидом-1.

Заспокійливий тонер
(заспокійливий, зволожуючий тонер, який допомагає заспокоїти шкіру та зменшити почервоніння та чутливість)
Використовуйте після очищення та протягом дня, щоб зволожити шкіру. Легкий міст швидко вбирається, тому відмінно підтримує шкірний бар’єр.
Ключові інгредієнти:
комплекс UltraCalming містить овес і рослинні компоненти, які допомагають заспокоїти та зміцнити шкіру, а заспокійливе алое допомагає інтенсивно зволожити шкіру та підтримує и природній баланс вологи.

Патч-тест
Перед використанням Melanopro Peel System рекомендується провести тестування. Патч-тестування – це спосіб оцінити, чи може людина мати протипоказання до процедури.

Першу пілінг-маску та крем для безперервного відновлення шкіри слід протестувати за 24-48 годин до процедури, щоб перевірити, чи наявна алергічна рекція чи підвищена чутливість у клієнта. Рекомендуємо провести патч-тест після підписання повної консультації та дозволу на лікування.

Очистіть невелику ділянку за вухами вологою серветкою або ватою. Нанесіть невелику кількість Day One Peeling Masque та Continuous Resurfacing Cream на ватний тампон і нанесіть невелику кількість засобу за вушною раковиною. Витримайте засоби протягом 90 хвилин, змийте теплою водою та спостерігайте за ділянками протягом 48 годин.

1 етап. Нанесення маски в кабінеті косметолога

Очистіть обличчя м’яким миючим засобом, а потім дайте шкірі
висохнути. Нанесіть Day One Peeling Masque на все обличчя (зупиніться на лінії щелепи). Шкіра повинна бути повністю покрита. Уникайте області губ і очей і будьте обережні в ділянці навколо носа і рот.
Клієнт знаходится в кабінеті косметолога протягом 30-45 хвилин після нанесення маски, щоб відстежувати можливі реакції шкіри.
Термін витримки маски залежить від типу шкіра та кольору шкіри по Фітцпатріку.

Тривалість витримки маски
Тривалість витримки маски

2 етап. Відновлення та лікування шкіри

Догляд після пілінг маски та на 2 другий день програми: не можна застосовувати жодних засобів (сироваток або кремів) окрім UltraCalming Mist для заспокоєння шкіри. На 3-й день рекомендуйте розпочати лікування активного відновлюючого крему розміром 1/3 вказівного пальця двічі на день протягом перших двох-трьох днів. Поступово збільшувати кількість використань до трьох разів на тиждень.

Важливо! Під час використання крему може виникнути чутливість, яка повинна минути протягом 15 хвилин після використання. Якщо чутливість не зникає рекомендуйте зменшити кількість використань та застосовувати UltraCalming Mist.

Результат використання Melanopro Peel System: до і після
Результат використання Melanopro Peel System: до і після

Протипоказання

 • Ця система не рекомендована людям з дуже чутливою шкірою або тим, хто має такі захворювання шкіри, як розацеа, екзема тощо.
 • Не можна застосовувати тим, у кого шкіра має опіки після перебування на сонці.
 • Не можна використовувати вагітним жінкам або жінкам, які годують груддю.
 • Протипоказано тим, у кого наявнийактивний герпес.
 • Протипоказаном тим, хто має відкриті ураження шкіри.
 • Не рекомендовано клієнтам, які приймають системні ретиноїди.
 • Протипоказана хворим на цукровий діабет.
 • Не підходить пацієнтам, які схильні до формування келлоїдних рубців.
 • Не рекомендовано для використання тим, хто виконував ін’єкційні процедури протягом останніх 14 днів.

Догляд після активних процедур

Лінійка засобів UltraCalming

Продукти системи Ultracalming гарантують підтримку захисної функції шкіри, контроль імунних і нейрогенних запальних процесів.

Заспокійлива дія забезпечується ексклюзивними комплексами рослинних компонентів UltraCalming Complex, що включають екстракти вівса, імбиру, кореня берхавії, насіння соняшнику.
Також до складу засобів входять олії, отримані з авокадо, вечірньої примули, комплекси ліпідів, що дозволяють відновити бар'єрні функції шкіри.

 • Ультраніжний очисник UltraCalming Cleanser
 • Заспокійливий тонер для чутливої шкіри UltraCalming Mist
 • Відновлювач бар’єру шкіри Barrier Repair
 • Гель-зволожувач для чутливої шкіри Calm Water Gel
 • Відновлювальний заспокійливий sos-крем Stabilizing Repair Cream
Melanopro Peel System
Melanopro Peel System

Читайте також, чому важливо використовувати детоксифікуючий шампунь і для кого він є незамінним.