Кеті Перрі приголомшила вау-образом на показі Balenciaga у Парижі

Чорна шуба на голе тіло та порвані колготи на Паризькому тижні моди: розглядаємо образ Кеті Перрі

Знаменита американська співачка Кеті Перрі завжди вміє привернути увагу до своєї персони, і її поява на показі кутюрної колекції бренду Balenciaga на Паризькому тижні моди не стала винятком. Зірка з’явилася на заході у незвичному та сміливому образі, який одразу ж викликав хвилю обговорень у ЗМІ.

Кеті Перрі вирішила одягнути чорну шубу, під якою не було нічого, окрім її ідеально плаского живота. Шуба підкреслювала стрункість фігури співачки та додавала образу екстравагантності. Проте це не все — Кеті Перрі доповнила свій лук порваними колготами, які вона одягла на ботильйони. Такий контраст між елегантною шубою та навмисне недбалими колготами створив ефектний та непередбачуваний образ.

Кеті Перрі
Кеті Перрі на показі Balenciaga у Парижі
Кеті Перрі
Кеті Перрі на Паризькому тижні моди

Образ Кеті Перрі став головною темою обговорень серед гостей показу. Багато хто відзначав її сміливість та почуття стилю.

Ніколь Кідман і Кеті Перрі
Також на показ Balenciaga завітала Ніколь Кідман

Паризький тиждень моди завжди відзначається присутністю зірок першого ешелону, які своїми оригінальними образами додають заходу ще більше блиску. Цього разу Кеті Перрі, безсумнівно, стала однією з найяскравіших гостей, демонструючи, що мода — це не тільки про одяг, а й про сміливість бути собою.

Зіркові гості на показі Balenciaga
Зіркові гості на показі Balenciaga
Кеті Перрі у кепці Balenciaga
Співачка завжди знаходиться у пошуку нових форм самовираження і не боїться порушувати традиційні модні канони

Фото: Інстаграм Кеті Перрі