Дженніфер Еністон розповіла, які предмети гардеробу з «Друзів» досі лежать у її шафі

Актриса знялася на обкладинці нового номеру журналу WSJ. В інтерв’ю Дженніфер Еністон розповіла не тільки про свій гардероб, а й про улюблені засоби догляду за шкірою, якими вона користується. 

Останній 10-й сезон культового серіалу «Друзі» вийшов на екрани більше 20 років назад, але Дженніфер Еністон досі тримає у себе в гардеробі деякі речі, які носила її героїня Рейчел. 

54-річна актриса зізналася, що окрім квіткової сукні, яка належала Моніці, персонажу, яку грала Кортні Кокс, вона також зберегла пару червоних лоферів своєї героїні. Минулого року Дженніфер Еністон запостила в Інстаграм фото, де позувала саме в цій сукні. 

Дженніфер Еністон і Кортні Кокс
Дженніфер Еністон і Кортні Кокс у тій самій сукні з "Друзів"

Але що ще важливіше, ніж гардероб, Еністон сказала, що трималася порад, дружби та життєвих уроків. «Це навчило нас усьому», — зізналася вона про те, що здобула від «Друзів» з точки зору бізнес-розуміння.

Також Дженніфер Еністон розповіла про нові засоби по догляду за шкірою, які з’явилися на її поличці. Так, актриса зізналася, що нещодавно її косметолог підказав їй крем для обличчям із спермою лосося.

Дженніфер Еністон
Дженніфер Еністон у журналі WSJ

«По-перше, я запитала: «Ти серйозно? Як отримати сперму лосося?», — розповідає акторка про свою реакцію, як сприйняла цю пораду. Проте додала, що вважає ін’єкції пептидів «майбутнім» боротьби зі старінням.

Загалом, Еністон каже, що не схильна слідувати модним примхам, натомість вважає за краще підтримувати незмінно здоровий спосіб життя, який включає смачні вечері з друзями по неділях і «брудні мартіні» в Європі.

Подивіться, як Дженніфер Еністон виглядає в міні-шортах.