45-річна Тетяна Литвинова зробила три пластичні операції

Відома кулінарна блогерка та екссуддя шоу «МастерШеф» на СТБ Тетяна Литвинова наважилась на корекцію своєї зовнішності. Адже попри те, що Тетяна виглядає чудово, раніше мала чимало комплексів, про що відверто писала в Інстаграм.  «Я була з купою комплексів! Своїми ногами, формою грудей, розрізом очей, волоссям і взагалі ніколи не вважала себе привабливою. Причому хто б мені не говорив протилежне, скільки б мені не говорили компліментів або не закохувалися в мене, ніхто не зміг переконати мене», - стверджує блогерка.

Тетяна Литвинова
Тетяна Литвинова

Але у 45 років Тетяна Литвинова наважилась на декілька пластичних операцій – пластику грудей, ліпофіллінг та пластику шва після кесарева розтину.

«Останнім часом, точніше після розлучення і ще до війни, я вирішила спробувати змінити себе на краще. Щиро вважаю, що дівчина в 20 повинна знайти свого гінеколога та дантиста, а жінка після 45, знайти свого пластичного хірурга! Тішуся, що мій досвід був неймовірно прекрасним саме завдяки доктору. Закохалась я в неї з першого погляду! Неймовірна чарівна @dr.animeloyan, як митець-скульптор зробила з мене справжню sexіgirl. Все як в 20!», - пише Литвинова.

Тетяна Литвинова
45-річна Тетяна Литвинова зробила три пластичні операції

Блогерка зазначає, що пластична операція і реабілітація пройшли швидко і вона дуже задоволена результатами.

«Через початок війни я не змогла показатись жодного разу і все пройшло БЕЗДОГАННО! В один захід ми зробили ТРИ ОПЕРАЦІЇ! Пластика грудей без імплантатів, пластика шва після кесарева розтину, та ліпофіллінг. Це коли особистий жир, який має велику кількість гормонів молодості підколюють в скули. Ефект просто WOW. Ніякої хімії, все дуже природньо.

На наступний день, я вже була вдома! Три дні після операції (трьох операцій!) була слабкість і не велика лихоманка. Але завдяки лікам, я швидко вирівнялася. Носила 3-4 тижні спеціальні пластирі на швах та 2 місяці спеціальну білизну», - відверто розповідає Тетяна Литвинова і додає, що зараз «кайфує від свого тіла» і це дає їй величезну свободу.

Тетяна Литвинова
Тетяна Литвинова

Фото: Інстаграм