Освітній бранч Breast Cancer Awareness «Здорова та щаслива»

26 жовтня компанія «Адамантика» та бренд ikoo провели освітній бранч Breast Cancer Awareness «Здорова та щаслива».  Головна мета заходу – розповісти про проблему раку молочної залози в Україні та змотивувати українок не забувати про важливість самообстеження та регулярного відвідування мамолога.

Рак молочної залози в структурі онкологічних захворювань жінок займає 1-е місце, причому захворюваність постійно зростає. За статистикою, захворюваність населення на злоякісні новоутворення молочної залози за останні 15 років збільшилася більш ніж в 2 рази.

В Україні, і в усьому світі, ця хвороба посідає перше місце у жінок серед онкозахворювань. Кожен день 41 жінка дізнається про те, що хвора на рак молочної залози.

Кетрін Холівел
Кетрін Холівел

Спеціальний гість бранчу – Кетрін Холівел, засновниця бренду ikoo. Жінка перенесла рак молочної залози та переборола це захворювання.

«Завдяки моєму особистому досвіду з цією хворобою і величезній підтримці, яку я отримала, я зосередила свою увагу саме на цій проблемі, щоб підтримати всіх жінок, які зіткнулися з цим захворюванням раку молочної залози і запобігти поширенню серед здорових дівчат.

Тому ikoo разом зі мною як засновником бренду ініціює місячну кампанію Breast Cancer Awareness «Здорова і щаслива», спрямовану на інформованість проблеми раку молочної залози у всьому світі в поєднанні з благодійним бранчем в Україні, а також збором фінансових коштів, щоб допомогти жінкам України в такій ситуації»- поділилася Кетрін.

Кетрін Холівел
Кетрін Холівел

На благодійному бранчі також виступили лікар-онкомамолог Олена Датієнко, яка розказала про важливість своєчасного обстеження. Катерина Ніколенко – українська дівчина, яка переборола рак молочної залози, та психологиня Олександра Чекмарьова.
 
Також була презентація благодійного Charity box, кошти з продажу якого підуть на боротьбу з раком молочної залози у  благодійний фонд «Квітна».

Charity box
Charity box

В Україні, на жаль, пізно виявляють рак молочної залози. У той же час на сьогоднішній день ця хвороба абсолютно виліковна, якщо її виявляють на ранніх стадіях. 48% випадків раку молочної залози виявляють на профілактичному огляді.

Своєчасна діагностика грудей рятує життя. Якщо діагноз ставлять на 1-й стадії, одужує 98% жінок. Виявити захворювання на більш ранній стадії дозволяють регулярні відвідування мамолога та самодіагностика.

Благодійний бранч
Освітній бранч Breast Cancer Awareness «Здорова та щаслива»
смаколики
Смаколики

Фото: прес-служба