«Перевізниця»: зірки на прем’єрі української драми

15 лютого у Києві відбувся допрем’єрний показ першого українського європейського серіалу «Перевізниця», створеного Starlight Media у партнерстві з найстарішою кінокомпанією світу Gaumont, європейськими партнерами-мовниками з Франції, Німеччини, Швеції, Норвегії, Данії, Ісландії, Фінляндії, Швейцарії та глобальним дистриб’ютором Beta.

Лідери думок та зірки, режисери та продюсери, актори та ЗМІ, представники державних, громадських, культурних та дипломатичних організацій, військова та ветеранська спільнота зібралися у столичному кінотеатрі «Жовтень», аби першими побачити «Перевізницю» і привітати творчу команду. Серед гостей: Злата Огнєвіч, Ксенія Мішина, Соломія Вітвицька, Олексій суровцев, Ектор Хіменес-Браво, ведучі телеканалів СТБ, ICTV і Нового, Олексій Гладушевський, Фіма Константиновський. 

Ксенія Мішина, Григорій Решетник, Злата Огнєвич
Ксенія Мішина, Григорій Решетник, Злата Огнєвич
Олексій Суровцев з дружиною
Олексій Суровцев з дружиною

«Перевізниця» — 10-серійна драма, що розповідає історію психологині Лідії, яка змінила свою професію під час війни, щоб допомагати тим, хто шукає рідних або вибирається в безпечні місця. Ідея прийшла шоуранеру проєкту Євгену Туніку навесні 2022 року, коли він та його знайомі допомагали з перевезеннями українцям.

«Ця війна змінила всіх нас. І ми маємо чесно говорити про наші травми та проблеми, бо це перший крок до їхнього вирішення. Я сподіваюся, що серіал зможе допомогти українцям у цьому. А для всього світу він стане нагадуванням: те, що зараз ви не чуєте так часто про події в Україні як на початку, не означає, що агресія проти нашого народу припинилась. Ми тут, ми боремося. І ми боремося не лише за себе», — зазначив Євген Тунік.

Євген Кот та Наталя Татарінцева
Євген Кот та Наталя Татарінцева
Ектор Хіменес-Браво
Ектор Хіменес-Браво

Кожна серія «Перевізниці» — це нова драматична і в той же час надихаюча історія, яка розгортається на очах головної героїні. І в кожній з цих історій глядачам відгукнеться щось своє, особисте. На допрем’єрному показі гості побачили перші три серії.

Соломія Вітвіцька
Соломія Вітвіцька та снайперка 72-ї окремої механізованої бригади ім. Чорних запорожців Ірина з позивним «Параграф» з побратимом Русланом
Фіма Константиновський
Фіма Константиновський
Анатолій Анатоліч з дружиною
Анатолій Анатоліч з дружиною
Олександр Яцентюк і Катерина Григоренко
Актори «Перевізниці» Олександр Яцентюк і Катерина Григоренко
Діана Глостер
Діана Глостер
Ектор Хіменес-Браво і Надія Матвєєва
Ектор Хіменес-Браво і Надія Матвєєва
Олексій Гладушевський
Олексій Гладушевський
Ксенія Мішина і Катя Олос
Ксенія Мішина і Катя Олос

Після допрем’єрного показу в Києві «Перевізниця» (In Her Car) починає подорож світом. Вже незабаром серіал буде представлений у Берліні. Пізніше серіал транслюватиметься в Японії, Латвії, Словаччині та Чехії.

Українська прем’єра «Перевізниці» відбудеться вже 25 лютого о 18:00 в ефірі телеканалу СТБ.

Фото: пресслужба