Злата Огнєвіч стала амбасадоркою фонду «Таблеточки»

Злата Огнєвіч офіційно стала амбасадоркою благодійного фонду «Таблеточки». Тепер, як представник інтересів онкохворих дітей, співачка від їхнього імені та від імені фонду буде говорити про їхні потреби та про важливість об'єднання людей навколо перемоги над дитячим раком.

Благодійний фонд «Таблеточки» заручився підтримкою Злати Огнєвіч, яка стала офіційною амбасадоркою фонду.

Амбасадорство у фонді «Таблеточки» означає особливий статус, що передбачає виконання певних обов’язків. Відтепер Злата Огнєвіч, як публічна особа, докладатиме зусиль до поширення інформації про потреби дітей з раком, братиме участь в акціях на їхню користь. Співачка вже неодноразово підтримувала підопічних фонду у різних акціях: дарувала їм свій день народження, організовуючи збір коштів. Зараз Злата бере участь у всеукраїнській акції фонду спільно з компанією «АТБ-маркет» «Мене це стосується! А тебе?».

Злата Огнєвіч
Злата Огнєвіч офіційно стала амбасадоркою благодійного фонду «Таблеточки»

Щороку в Україні діагностується тисяча випадків дитячого раку. Наразі в Україні одужує близько 50-60% дітей. В європейських країнах рівень виживаності понад 80%. Різниця пояснюється зокрема тим, що в Україні поки що не вистачає ресурсів, аби подолати дитячий рак. Але головне – дитячий рак виліковний. Подолати його можна об’єднавши зусилля всі разом, зробити так, щоб якомога більше цих дітей одужувало. Важливу роль у цьому беруть амбасадори фонду, які допомагають поширювати інформацію про дитячу онкологію і про те, як її перемогти, і як можна приєднатися до цієї перемоги.

Злата Огнєвіч
Злата Огнєвіч

«Я щиро вірю в те, що кожна людина може стати справжнім чарівником: здійснити чиюсь маленьку чи велику мрію, змотивувати інших на нові звершення та сильні вчинки. Ми потрібні одне одному у цьому величезному світі! Ми потрібні дітям, які найбільше мріють перемогти свою хворобу, і я вірю, що вони переможуть.

Бути амбасадоркою фонду «Таблеточки» – для мене означає бути справжнім другом дітей. Разом ми можемо здійснити їхню мрію та наблизити до одужання!», – розповідає співачка Злата Огнєвіч.

Фото: прес-служба