Як кішка Шафа з Бородянки стала інтернет-сенсацією та знайшла нову сім’ю

Кішка Шафа з Бородянки з кожним днем стає дедалі популярнішою. Поки кіт Степан – знаний блогер з Харкова, знаходиться зі своєю хазяйкою у вимушеній еміграції на Лазуровому узбережжі, про чудовий порятунок рудої пухнастої красуні пишуть усі провідні українські ЗМІ. Про неї навіть вже з’явилося багато інтернет-мемів!

Кішка Шафа стала таким самим символом незламності і нескореності українського духу, як той керамічний півник на кухонній шафі в Бородянці.

Не здивуємося, якщо найближчим часом Netflix захоче зняти про неї художній або анімаційний фільм!

Кішка Шафа
Кішка Шафа

Але, у цією історії про дивовижне спасіння ще не настав хеппі-енд. Її рятівники, ЗооПатруль, у соцмережах повідомляють, що майже щодня отримують погрози від ймовірних колишніх господарів, яких вже зараз налічується 12 чоловік! Всі вони вимагають негайно повернути кішку Шафу – у іншому випадку погрожують подати до суду за мародерство та викрадення!

Але все по-порядку. На початку травня ця руда кішечка персидської породи була врятована з 7 поверху напіврозбомбленої будівлі у Бородянці. Увесь березень це містечко було під окупацією російських військових, тому господарі кішечки змушені були тікати. Увесь квітень у містечку працювали рятівники та волонтери над прибиранням руїн, але кішки весь цей час ніхто не помічав. І лише на початку травня одна з волонтерок випадково її побачила на зруйнованому 7 поверсі. Одразу подзвонила у ЗооПатруль та попросила допомоги. А ті у свою чергу попросили допомоги у ДСНС – потрібна була спецтехніка аби дістатися 7 поверху.

Кішка Шафа
Цю кішечку вирішено було назвати на честь тієї самої шафи з Бородянки
Кішка Шафа
Кішка Шафа зі своєю рятувальницею

Про цей дивовижний порятунок зняли телесюжет, написали пост у соцмережі, тому історія кішечки з Бородянки набула неабиякого розголосу. Перші ж фото тваринки одразу привернули увагу громадськості – такий «злий» вираз мордочки яскраво свідчив про всі пережиті труднощі. Кішка одразу стала інтернет-мемом на зразок Grumpy Cat. Пам’ятаєте цього американського кота, який став всесвітньо відомим завдяки своєму невдоволеному виразу «обличчя»?

Кішка Шафа та її рятівник
Кішка Шафа та її рятівник

Це неймовірно, але кішка зуміла прожити сама у напівзруйнованому поверсі будинку цілих два місяці без води та їжі. Її рятівники відвезли до ветклініки, де визначили, що тваринці приблизно 10 років. На той момент вона була дуже квола, тому потребувала лікування та спеціального догляду.

Зараз кішка Шафа відновлює свої сили у новій родині. ЗооПатруль майже щодня звітує, що у неї все добре – тваринка спокійна, щаслива та нагодована. У неї навіть з’явився Інстаграм, який за перший тиждень набрав 19 тисяч підписників! Та перші хейтери – а це теж свого роду ознака популярності.

Кішка Шафа і Путін
Кішка Шафа стала інтернет-сенсацією
Кішка Шафа
Кішка Шафа зараз найпопулярніша врятована тваринка
Кішка Шафа
Кішка Шафа нарешті отримала новий дім

Фото: Інстаграм, Фейсбук