Влад Яма йде з денного шоу «Твій день» на 1+1

У новому сезоні інфотейнмент-шоу «Твій День» зміниться склад ведучих

Влад Яма залишає денне шоу на 1+1 «Твій день», яке вів у якості ведучого більше ніж півроку разом з Русланою Писанко та Іриною Ванниковою. Відомий танцюрист і хореограф так прокоментував своє рішення покинуту популярний проєкт:

«Я з радістю відгукнувся та підтримав колег на старті унікального проєкту на ТБ – «Твій День». Моя місія успішно завершується, адже ми зробили величезний прорив, отримали максимальний відгук та любов глядачів у першому сезоні 2021, і тепер я готовий передати естафету далі.  Я хочу побажати проєкту нових вау-результатів. Дякую моїм колегам та команді, з якими ми провели разом стільки годин ефіру та продовжуємо дружити. У мене був дуже насичений рік, я поєднував – «Танці з зірками» та багатогодинні ефіри у будні. Час піти у відпустку, щоб обов'язково повернутися з новими силами до глядачів. Побачимося на 1+1».

Влад Яма
Влад Яма йде з шоу "Твій день"

Команда проєкту «Твій День» подякувала Владу Ямі за більше ніж пів року плідної роботи та його внесок у запуск масштабного телевізійного продукту.
 
«Ми дуже вдячні Владу за продуктивну співпрацю, це було класно! Сім місяців тому, коли ми запускали шоу, він разом із усією командою прийняв сміливий виклик, і показав дуже достойний результат. Влад виправдав довіру телеглядачів та всіх, хто в нього повірив, попри те, що ніколи раніше не працював у такому жанрі. Я вважаю, що це його еволюція як професіонала, і впевнений, що ми ще обов’язково попрацюємо разом. Влад Яма назавжди залишиться частинкою команди «Твого Дня» - найяскравішої і найсміливішої історії 2021 року. І наші двері для Влада завжди залишаться відчиненими», - прокоментував продюсер інфотейнмент-шоу «Твій День» Єгор Гордєєв.

Ірина Ванникова, Влад Яма, Руслана Писанка
Ірина Ванникова, Влад Яма, Руслана Писанка

Хто приєднається до команди ведучих «Твого Дня», стане відомо незабаром, слідкуйте за новинами 1+1.
 
Нагадаємо, інформаційно-розважальний проєкт «Твій День» виходить в ефір на 1+1 по будням об 11:15. Глядачі разом з ведучими та запрошеними гостями і експертами можуть прожити головні події дня, у легкому і невимушеному форматі дізнатись деталі, почути поради та обговорення у студії. Особливістю «Твого Дня» є те, що в прямому ефірі глядачі можуть безпосередньо комунікувати з проєктом: ставити питання, пропонувати теми, брати участь в голосуваннях, вікторинах і опитуваннях та інше. Крім того, ведучі спілкуються з цікавими гостями та експертами, розбирають актуальні теми, діляться оригінальними лайфхаками, обмінюються корисними порадами з питань безпеки, здоров'я, фінансів тощо.

Ірина Ванникова, Влад Яма, Руслана Писанка
Ірина Ванникова, Влад Яма, Руслана Писанка - ведучі "Твій день"

Фото: прес-служба 1+1