TVORCHI презентували HITS New Year Edition новорічних хітів

У розпал передсвяткової метушні гурт TVORCHI презентує HITS New Year Edition - це колекція всіх хітів дуету у новорічному звучанні.

Тиха гра дзвіночків і бубонців в аранжуваннях, нові мелодії та ритми в улюблених піснях гурту дарують справжнє відчуття прийдешнього дива. Альбом занурює в атмосферу свята, яка здатна підштовхнути на перший поцілунок під омелою або катання на ковзанах з близькими.

TVORCHI
TVORCHI

«Всі ці пісні ми випускали окремо синглами або в наших альбомах, а зараз вони зібрані разом у особливому святковому звучанні спеціально для створення новорічного настрою, - розповідають TVORCHI. - На Різдво немає місця смутку, забудьте про всі негативні моменти, нехай буде тільки фан. Заряджайтеся новорічним мудом і нехай ваша перша цьогорічна гра в сніжки відбудеться саме під наш святковий альбом».

TVORCHI
TVORCHI

До EP увійшло 5 хітів TVORCHI: «Мова тіла», «Не танцюю», «Віч-на-віч», Falling та Bonfire, який тепер звучить як справжній саундтрек новорічного фільму.

Варто ввімкнути пісню за піснею, щоб зануритись в атмосферу свята. Альбом TVORCHI HITS New Year Edition стане ідеальним доповненням новорічної вечірки.

TVORCHI
TVORCHI
TVORCHI
TVORCHI
TVORCHI
TVORCHI
TVORCHI - Falling (New Year Edition)

Фото: прес-служба

Tags