Тачки, алкоголь і красиві жінки: новий кліп ТНМК, Жадана та Придувалова

Многая літа рому й рок‘н‘ролу: колаборація ТНМК, Жадана та Придувалова

Дим від палених шин, гітари, алкоголь та красиві жінки — атмосфера справжнього рок‘н‘ролу. Саме нею сповнений кліп на трек «Пірати», що увійшов до ВАТРА red,  нової платівки ТНМК. Драйвовий бойовик із духом свободи було створено у колаборації з командою «Жадан і Собаки» та проєктом VOID Віктора Придувалова.

Історія пісні почалася з рифу, який Віктор Придувалов запропонував Фаготу та Сергію Жадану. Незабаром Жадан написав текст й трійця засіла в студії, так і народився запальний і трохи іронічний трек про незламніть духу, жагу пригод, незалежність та вічну молодість.

Сергій Жадан: «Чому саме пірати? Мені здалося, що це досить симпатичний та у міру рок‘н‘рольний образ. Ми хотіли поставитися до нього з гумором, без усілякого пафосу та дидактики».

Сергій Жадан
Сергій Жадан

Цікаво, що на цей раз досвідчений кліпмейкер Віктор Придувалов на знімальному майданчику з’явився лише у кадрі. А поза ним — лише як режисер монтажу.

Над відео працювала команда Re.Evolution Film на чолі з Оленою Божко. Що до самої ідеї кліпу, режисерка розповіла, що головною метою була трушність: «Хотілося, щоб ці три легендарні особистості зібрались в одному кадрі та робили справжній рок‘н‘рол так, як вони відчувають».

Фагот: «Самоіронія — єдине, що може тримати цей світ на ногах. І виключно, коли ти сам можеш ставитися до себе з іронією, ти можеш називати себе здоровою людиною. Кліп «Пірати» — це серйозна усмішка в свій бік».

Справжні пірати-2021
Справжні пірати-2021

Трушності треку додає не лише текст про старі як світ істини справжніх рок‘н‘рольщиків, а й музичне обрамлення. Семпли, з яких Фагот робив аранжування, були знайдені в особистій музичній бібліотеці, яку він збирав вручну ще з дев‘яностих років.

ТНМК
ТНМК

Слухаючи «Піратів», не треба ламати голову над складними метафорами та шукати прихований зміст. Суть проста — молодість вічна, все лише в наших руках, живемо життя далі! Завдячуючи Богу, рому й рок‘н‘ролу.

ТНМК feat. Жадан і Собаки & VOID - Пірати
Кадр з нового кліпу ТНМК
Кадр з нового кліпу ТНМК
ТНМК
ТНМК
Новий кліп ТНМК, Жадана та Придувалова
Новий кліп ТНМК, Жадана та Придувалова

Фото: прес-служба