Соломія Вітвіцька у день народження оголосила благодійний розіграш для ЗСУ відомої марки

16 червня свій день народження святкує телеведуча загальнонаціонального марафону Єдині новини та 1+1, волонтерка Соломія Вітвіцька. Телезірка зізналась - найкраще привітання для неї - допомога ЗСУ і оголосила благодійний розіграш трьох особливих наборів усім відомих марок про напрямок російського корабля.

Серед усіх, хто зробив внески у банку телеведучої розіграють ексклюзивну прем’єрну папку з автографом Президента України Володимира Зеленського, марки з підписом морпіха Романа Грибова та керівника Укрпошти Ігоря Смілянського. Долучайтеся за посиланням:

Соломія Вітвіцька та Президент України Володимир Зеленський
Соломія Вітвіцька та Президент України Володимир Зеленський

Розіграш триває до 1 липня і проводиться за підтримки БО «Ти не Один».  

Для участі необхідно зробити внески у 300 гривень в Банку “Марки від Соломії на ЗСУ”.

І обовязково відгукнутися в коментарях у публікації на Фейсбук і написати “хочу марку”.Також зберігайте підтвердження про переказ внеску. Кількість внесків необмежена. Чим більше - тим більше шансів на виграш. Переможців оберуть у рандомному порядку та оголосять 4 липня.

Соломія Вітвіцька та Ігор Смілянський
Соломія Вітвіцька та Ігор Смілянський

Всі кошти телеведуча разом з фондом 1+1 Медіа «Ти не Один» перекаже на потреби ЗСУ на Сході України за їх запитами. Зокрема, планують закупити: дрони, тепловізори, каліматори та ін. І для збереження життя та роботу польових шпиталей: бандажі, голки для декомпресії при пневмотораксі, шини Sam, катетери, турнікети та ін. Про все відзвітують.

Українська марка
Українська марка, яка вже стала відома на весь світ