Шинейд О’Коннор повідомила про смерть 17-річного сина, який покінчив з життям

55-річна ірландська співачка Шинейд О’Коннор повідомила про смерть свого 17-річного сина Шейна. Юнак зник безвісти 6 січня. Місцева поліція шукала хлопця два дні. Його тіло знайшли 8 січня. Підчас пошуку Шинейд О’Коннор писала пости у Твіттер, в яких емоційно благала сина повернутися додому. «Без тебе мій світ рухне. Ти моє серце. Будь ласка, не зупиняй його. Будь ласка, не нашкодь собі. Іди в Гарду і давай відвеземо тебе до лікарні", - закликала вона в одному з твітів.

Як відомо, юнак якимось чином утік з психіатричної лікарні, де знаходився на лікуванні після двох спроб суїциду. Шейн О’Коннор – третя дитина із чотирьох дітей співачки. У Шинейд три сини та донька.

«Мій прекрасний син, Невім Неста Алі Шейн Оконнор, світло мого життя, вирішив припинити земні страждання і зараз перебуває з Богом. Та спочиває він зі світом і нехай ніхто не наслідуватиме його приклад. Мій малюк. Я так тебе люблю», - написала співачка у твіттері.

Шинейд О’Коннор
17-річний син Шинейд О’Коннор, який покінчив життя самогубством

Сама Шинейд О’Коннор ще улітку 2017 року зізналася, що багато років страждає на депресію та психічні розлади і веде невпинну боротьбу аби не покінчити життя самогубством. Це відверте зізнання викликало неабиякий резонанс у суспільстві.

Через рік, у 2018 році співачка зробила заяву, що прийняла іслам і змінила своє ім’я на Шухада Садакат. «Я хочу оголосити, що пишаюся тим, що стала мусульманкою. Це природне завершення шляху будь-якого розсудливого теолога. Будь-яке вивчення Писань веде до ісламу. Що робить усі інші священні Писання зайвими. У мене буде нове ім'я – Шухада», - сказала тоді Шинейд О’Коннор.

Шинейд О’Коннор
Шинейд О’Коннор
Шинейд О’Коннор
Шинейд О’Коннор

Фото: Фейсбук, Твіттер