Сашко Положинський на фронті потрапив під обстріл

Колишній лідер гурту «Тартак» Сашко Положинсткий був одним з перших поміж артистів, хто підписав контракт зі ЗСУ. Зараз музикант служить у лавах 47-го окремого батальйону. Положинський повідомив, що днями його батальйон, перебуваючи на фронті, потрапив під ворожий обстріл.

На щастя, усі вибралися живі, але всі речі і машина згоріли. Тож, Сашко попросив у Фейсбук своїх підписників про допомогу.

Сашко Положинський
Сашко Положинський

«Не хотів одразу про це писати, щоби завчасно не тривожити. Зі мною все гаразд, все гаразд із тими, хто виходив разом зі мною. Вийшли злагоджено та організовано, на виході ніхто з наших не постраждав.

Але згорів автомобіль з речами. В мене та ще в багатьох хлопців згоріло все, в інших - лише частина речей. Добряче постраждала також наша техніка - автомобілі та генератори. Щось знищене, щось виведене із ладу, щось тримається з останніх сил.

Лишився лише з тим, що було на мені. Майже все, подароване вами на день народження, і купа інших приємних, важливих і корисних речей, на жаль, пішли попелом. Тому знову проситиму вас про підтримку і допомогу», - написав артист і залишив реквізити своєї картки у коментарях.

Згоріла машина Положинського
Згоріла машина з батальйону Положинського

Читайте, як російські окупанти вщент знищили дім музиканта Валерія Харчишина.

Фото: Фейсбук