Переможниця «Х-Фактора» AIDA показала, як підтримує Збройні Сили України

Українська співачка випускає музику на підтримку ЗСУ

Переможниця шоу «Х-Фактор» AIDA продовжує експериментувати над своїм саундом. Цього разу Аіда Ніколайчук представила публіці стильну поп-композицію під назвою «Нікотин». Навіть у такі важкі часи артистка продовжує робити свою справу та тішить публіку музикою, адже сьогодні ми як ніколи потребуємо розради. Легка літня композиція точно підніме ваш настрій та хоч на мить відволіче від жахів реальності.

Своєю творчістю AIDA допомагає не лише слухачам, адже співачка направляє всі отримані кошти від прослуховувань її музики на підтримку Збройних Сил України.

AIDA
AIDA

«У ці важкі для нашої країни часи головне не втрачати віри, жити далі та продовжувати робити свою справу. Моя справа — музика. Тому я хочу вам сьогодні представити свою нову пісню «Нікотин». Дуже сподіваюся, що вона вам сподобається і хоч трошки розрадить. Тож, бажаю вам приємного прослуховування!

Всі кошти отримані від прослуховування моєї музики на стрімінгових платформах підуть на допомогу у боротьбі за нашу з вами свободу та незалежність», — розповіла AIDA.

AIDA - «Нікотин»

Фото: пресслужба