«Ми з України»: Тіна Кароль, Оля Полякова, NK, Melovin, Dzidzio та інші зірки заспівали патріотичну пісню

Топові українські зірки Тіна Кароль, Оля Полякова, NK / Настя Каменських, Melovin, Dzidzio, Фагот, Pivovarov, Злата Огнєвич, Сергій Бабкін, KAZKA, Оля Цибульська, The Hardkiss, Alekseev, Наталія Могилевська, переможець шоу «Співають всі» Муаяд Абдельрахім, ведучі каналу «Україна» Володимир Остапчук та Олексій Суханов зібралися разом аби заспівати патріотичну пісню «Ми з України».

«Ця пісня дуже сильна, сповнена надзвичайної енергії. Я дуже пишаюся тим, що я з України і я українка. Ми зараз відчуваємо величезний біль, у нас всередині діра, яку просто неможливо заповнити. Але як артист я не можу розклеїтися, наша місія єдина – бути голосом, бути рупором у всьому світі, щоб нам допомагали і про нас не забували. І безумовно, підтримувати всіх українців, щоб ми вірили в нашу перемогу, ми до неї зовсім скоро обов’язково прийдемо!» – зазначила NK | Настя Каменських у програмі «Ранок з Україною».

«Ми з України»
«Ми з України»

Пісня незламності нашого народу «Ми з України» покликана висловити підтримку й пошану  згуртованості та бойовому духу нашого народу у цій жорстокій війні. Всі ми, як один, виборюємо свободу і європейське майбутнє України.  

Переможний хіт написали Артур Желєзняк і Маша Лічі на замовлення телеканалу «Україна». Аранжуванням треку займався Сергій Грачов. Режисером кліпу виступив Костянтин Гордієнко.

Ми з України - співають зірки України