Меган Фокс вдруге виходить заміж

35-річна акторка Меган Фокс отримала пропозицію руки і серця від 31-річного музиканта Колсона Бейкера, також відомого під творчим псевдонімом Machine Gun Kelly. Про свої заручини пара повідомила в Інстаграм. Меган запостила відео, на якому коханий у традиційній манері – ставши на одне коліно робить їй пропозицію з обручкою. А сам Колсон запостив ту саму обручку, з якою освідчився коханій. За словами нареченої, заручини вони скріпили власною кров’ю.

«У липні 2020 року ми сиділи під цим баньяном і просили магії. Ми не помічали болю, з яким зіткнемося разом за такий короткий, шалений період часу. Не знаючи про роботу та жертви, які вимагають від нас стосунки, але п’яні від любові. Це карма. Якось через півтора року, пройшовши разом пекло і насміявшись більше, ніж я могла собі уявити, він попросив мене вийти за нього заміж. І так само, як і в кожному житті до цього, і як у кожному житті, що буде за ним, я сказала «Так». …а потім ми випили кров один одного», - написала Меган Фокс.

Колсон Бейкер та Меган Фокс
Колсон Бейкер та Меган Фокс

До речі, дизайн каблучки Колсон Бейкер розробив спільно з відомим ювеліром Стівеном Вебстером. Обручка вельми неординарна – складається з двох каменів: смарагду (за гороскопом це камінь Меган) та діаманту (за гороскопом це камінь Колсона). Разом ці два камені представляють собою дві частини одного серця, скріплені магнітними шипами. «Темне серце однієї душі, це і є наше кохання», - пояснив музикант.

Обручка Меган Фокс
Обручка Меган Фокс

Для Меган Фокс цей шлюб стане другим. До цього акторка 16 років була разом з актором Брайаном Остіном Гріном, з яким народила трьох синів. Пара розійшлася у 2020-му році. Майже одночасно з цим Меган почала зустрічатися з Колсоном Бейкером. В інтерв’ю закохані говорили про те, що відчувають один до одного кармічний зв’язок і сильне почуття кохання.

Меган Фокс
Меган Фокс

Дивіться гарячу фотосесію Меган Фокс та Колсона Бейкера.

Фото: Інстаграм