Лідію Таран розкритикували за вбрання: ведуча відповіла хейтерам

Відома телеведуча новин на 1+1 Лідія Таран в Інстаграм окремо приділила пост всім своїм «доброзичливцям», які її критикують за стиль ефірного одягу. Виявляється, часто у коментарях Таран отримує несхвальні відгуки на тему того, як вона одягається підчас прямих ефірів новин. Звичайно, студійний одяг ведучих новин ретельно продуманий стилістами каналу, а не забаганки лише однієї Ліди.

Телеведуча розкритикувала тих своїх підписників, хто не може спокійно сприйняти стиль у одязі, який йому не до смаку.

Лідія Таран
Лідія Таран

«Ніколи не думала, що саме тема ефірного одягу так чіпляє моїх підписників. Від «одноруких закрійників» до сліпих модельєрів. Ви серйозно гадаєте, що до ефірного одягу допускають непрофесійних людей? Чи його затверджують не найкращі стилісти, а випадкові перехожі кивком голови?

Ми всі різні! Люди! Обираємо різний одяг! Те, що одному подобається - інший 10 дорогою оббіжить…І колір і фасон, та все! А якщо якась людина на вулиці вдягнена не так, як любите ви?», - написала Лідія Таран, додавши до посту чотири свої фотографії, зроблені у студії.

Також телеведуча зазначила, що «ефірний образ проходить всі кола - від затвердження ескізу, пошуку тканин, до 3-5 примірок пошиття». Лідія Таран підсумовуючи, побажала всім нам разом побільше толерантності і терпимості.

Лідія Таран
Лідія Таран

Але навіть і під цим постом в Інстаграм підписники Ліди Таран не змогли стримати критики:

«Ви насправді дуже вродлива, Лідо. І будь-який одяг на Вас буде виглядати краще ніж на будь-кому іншому. Але, пробачте, я теж з тих, хто б радив змінити стилістів. Чи хоча б спробувати інший стиль»

«Але стилісти, дійсно, без смаку, не раз помічав»

«Вы очень красивая, с шикарной фигурой. Но такие профессионалы, портят все. Стиль четко прослеживается , то хвост сзади болтается, то впереди какие-то тряпки».

Лідія Таран
Лідія Таран
Лідія Таран
Лідія Таран

Фото: Інстаграм